شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 20:23 منتشر شده در مورخ: 1399/04/03 شناسه خبر: 1620447
نماینده مردم اردبیل در مجلس خبر داد:

تامین اعتبار اتمام پروژه سد عمارت

تامین اعتبار اتمام پروژه سد عمارت
بدری گفت: در نشست مشترک استاندار و نمایندگان استان اردبیل با وزیر نیرو، تامین اعتبار مورد نیاز برای اتمام پروژه سد عمارت مورد توافق قرار گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ صدیف بدری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اظهار داشت: در نشست مشترک استاندار و نمایندگان استان اردبیل با وزیر نیرو، تامین اعتبار مورد نیاز برای اتمام پروژه سد عمارت مورد توافق قرار گرفت.

وی افزود: در این نشست مطرح شد که باقی مانده ۲۷۱ میلیارد تومان اعتبار لازم برای اتمام سد عمارت بابت تملک اراضی، تجهیزات هیدرومکانیکی و هزینه‌های طراحی و اتمام پروژه که ۱۷۱ میلیارد است، از سوی وزارت نیرو اقدام و تامین شود.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین گفت: مقرر شد از ۱۴۰ میلیارد تومان که بابت احداث ساختمان سد و تاسیسات وابسته تعیین شده، ۱۰۰ میلیارد تومان از سوی بنیاد مستضعفان تامین و وزارت نیرو نسبت به بازپرداخت اصل و فرع مبلغ تامین شده اقدام کند.

بدری با بیان اینکه این یکیاز پروژه‌های شاخص استان است، تصریح کرد: توسعه و بهبود اراضی منطقه ، تامین آب شرب، اشتغالزایی و جلوگیری از مهاجرت، رونق کسب و کار، افزایش تولیدات کشاورزی و دامی و ایجاد صنایع وابسته از جمله اهداف پروژه است.

انتهای پیام/آ

 

  • 1
  • 1
https://newsromm.dana.ir/1620447
ارسال نظر
نظرات