شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 18:32 منتشر شده در مورخ: 1399/03/29 شناسه خبر: 1619093

ارتفاعات "میانجنگل" فسا در آتش می‌سوزد

ارتفاعات "میانجنگل" فسا در آتش می‌سوزد
فرماندار شهرستان فسا گفت: آتش‌سوزی در مراتع و ارتفاعات منطقه "میانجنگل" شهرستان فسا که از صبح امروز شعله‌ور شده، همچنان در حال پیش‌روی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛حسین آرگیو اظهار داشت: این آتش‌سوزی که از ساعت 9:30 دقیقه صبح امروز به‌دلیل نامعلومی در ارتفاعات روستای آب آسمانی و محمودآباد منطقه میانجنگل فسا (نزدیک به امامزاده اسماعیل) شروع شده است و همچنان در حال پیش‌روی است.

وی افزود: در حال حاضر بیش از 500 نیروی مردمی، ارتش، سپاه، بسیج، منابع طبیعی و غیره در ارتفاعات در حال خاموش کردن آتش هستند.

آرگیو ادامه داد: با توجه به صعب‌العبور بودن منطقه و وزش باد اطفای حریق به کندی صورت می‌گیرد و پرواز بالگرد برای مهار آتش نیز امکان‌پذیر نیست.

فرماندار شهرستان فسا با بیان اینکه در مهار این آتش تمام امکانات خود را به‌کار گرفتیم، تصریح کرد: هنوز هیچ گونه اطلاعاتی از وسعت سطح آتش‌سوزی نداریم اما تقریبا بیش از 30 هکتار از مراتع ارتفاعات طعمه حریق شده است.

به گزارش تسنیم به گفته شهرام منتصری مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری فارس از ابتدای امسال تاکنون 160 مورد آتش‌سوزی در مراتع و جنگل‌های استان فارس رخ داده است.

https://newsromm.dana.ir/1619093
ارسال نظر
نظرات