شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 16:51 منتشر شده در مورخ: 1399/03/29 شناسه خبر: 1619072
گزارش تصویری؛

بسیج میدان‌دار مبارزه با آتش سوزی‌های لنده

بسیج میدان‌دار مبارزه با آتش سوزی‌های لنده
بسیج به عنوان یکی از نیروهای عمل کننده در خط مقدم بحران‌ها، در آتش سوزی‌های اخیر سطح استان کهگیلویه و بویراحمد به خصوص در شهرستان‌های گرمسیری در خط مقدم این نبرد بوده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از صبح زاگرس، با شروع فصل تابستان شاهد افزایش آتش سوزی ها در مناطق مختلف استان به صورت عمدی و یا سهوی هستیم که دامنه این آتش سوزی ها باعث به تاراج رفتن سرمایه های ملی و از بین رفتن محیط زیست می شود.

 

با شروع این آتش سوزی ها در مناطق مختلف استان نیروهای بسیجی به عنوان یک نیروی همیشه در میدان پا به پای نیروهای منابع طبیعی و آبخیزداری در تمام صحنه ها هستند.

 

در آتش سوزی های شهرستان لنده نیروهای بسیجیحوزه مقاومت بسیج ولی عصر(عج) ناحیه مقاومت بسیج لنده به عنوان یکی از بروز ترین و پای کارترین نهادهای است که در چند آتش سوزی گذشته به خوبی توانستند به نبرد مستقیم با آتش بپردازند و نقش مهمی در اطفای این اتش سوزی ها داشته باشند.

 

تلاش های ستودنی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده و حوزه مقاومت بسیج ولی عصر(عج) در چند روز گذشته در این آتش سوزی ها در کنار فرماندهان و بسیجیان پایگاه های مقاومت واقعا ستودنی بود به طوری که فرماندار و مسئولان  شهرستان لنده به طور ویژه از زحمات انان قدردانی کردند.

 

تصاویر تکمیلی در زیرآمده است:

 

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1619072
ارسال نظر
نظرات