شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 17:49 منتشر شده در مورخ: 1399/03/27 شناسه خبر: 1618702

«پیشوای صادق» مهمان رادیو زیارت شد

«پیشوای صادق» مهمان رادیو زیارت شد
ویژه برنامه سالگرد شهادت صادق آل محمد(ص) در رادیوزیارت به بررسی شیوه و سلوک و سبک زندگی آن امام همام می پردازد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ویژه برنامه «پیشوای صادق» در سالگرد شهادت حضرت امام صادق علیه السلام تولید و پخش می شود.

«پیشوای صادق» کاری است از گروه فرهنگ و سیره رضوی که توسط ناصر رازجو تهیه می شود. این برنامه که بصورت زنده پخش می شود با هدف تببین و آشنایی بیشتر مخاطب با ویژگی های حضرت و یادآوری سخنان و سیره امام صادق و کاردبرد آنها در زندگی امروز تلاش دارد تا نقش امام صادق علیه السلام در تثبیت و گسترش اسلام ناب محمدی(ص) را بازگو و تشریح کند.

«پیشوای صادق» که به مناسبت سالگرد شهادت حضرت امام صادق علیه السلام تولید می شود چهارشنبه از ساعت 9 بمدت 120 دقیقه پخش می شود.

«پیشوای صادق»  توسط محمد میثم مسرور اجرا می شود و در این برنامه با حضور حجت الاسلام مُقری بعنوان کارشناس علاوه بر موضوع برنامه، به این پرسش چه کنیم تا زینت اهل بیت علیهم السلام باشیم پرداخته می شود.

رادیو زیارت را می توان از طریق موج  FM  ردیف ۹۹/۵ در شهرهای مشهد مقدس، شیراز، بجنورد، بیرجند و در شهر تهران ردیف ۸۹/۵ و شهر قم ۹۹/۱ مگاهرتز شنید و در سراسر کشور و همچنین برای همه مشتاقان در سرتاسر جهان از طریق پایگاه اطلاع رسانی شبکه به نشانی ziarat.seda.ir  و پایگاه ایرانصدا بصورت زنده قابل دریافت است.

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1618702
ارسال نظر
نظرات