شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 16:09 منتشر شده در مورخ: 1399/03/12 شناسه خبر: 1614485
فرمانده انتظامی استان مرکزی عنوان کرد؛

دستگیری اعضای باند سارقان مسلح در ساوه/ اعتراف به سرقت مسلحانه از 2 بانک در ساوه و یک طلافروشی در قم

دستگیری اعضای باند سارقان مسلح در ساوه/ اعتراف به سرقت مسلحانه از 2 بانک در ساوه و یک طلافروشی در قم
فرمانده انتظامی استان مرکزی از دستگیری اعضای 6 نفره باند سرقت مسلحانه بانک در عملیات مشترک پلیس ساوه و قم در یکی از روستاهای شهرستان ساوه خبر داد و گفت: اعضای این باند به 2 فقره سرقت بانک در ساوه و سرقت اخیر طلافروشی در قم اعتراف کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار "حسن مفخمی شهرستانی" فرمانده انتظامی استان مرکزی در گفتگو با دیارآفتاب گفت: از سال گذشته با وقوع دو سرقت مسلحانه از دو شعبه بانک در سطح شهرستان ساوه، تحقیقات تخصصی کارآگاهان در پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی اضافه کرد: در چند روز قبل با وقوع سرقت یک طلافروشی در شهرستان قم و با همکاری انجام شده با کارآگاهان پلیس این استان، سرنخ هایی از محل مخفیگاه سارقان در یکی از روستاهای شهرستان ساوه به دست آمد.

این مقام ارشد انتظامی افزود: با حضور تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی استان قم و با همکاری کارآگاهان پلیس شهرستان ساوه، مخفیگاه سارقان شناسایی و هر 6 نفر اعضای این باند در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی خاطر نشان کرد:‌ در این عملیات 4 قبضه سلاح و تعداد 23 عدد فشنگ جنگی در بازرسی از مخفیگاه سارقان کشف و دستگیر شدگان با توجه به نیابت قضائی به استان قم انتقال شدند.

مفخمی شهرستانی اضافه کرد: در مراحل تحقیقات تخصصی کارآگاهان پلیس سارقان به سرقت از طلافروشی در استان قم اعتراف کردند که با همکاری اطلاعاتی پلیس ساوه و در ادامه بازجویی های پلیس مشخص شد که این افراد در سرقت های مسلحانه سال گذشته از دو شعبه بانکی در شهرستان ساوه نیز نقش داشته اند.

این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد: سرانجام در تکمیل تحقیقات ، دستگیرشدگان به دو فقره سرقت مسلحانه بانک در شهرستان ساوه نیز اعتراف کردند که مراحل رسیدگی به پرونده های آنان با هماهنگی مرجع قضائی در حال پیگیری است.

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1614485
ارسال نظر
نظرات