شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 13:10 منتشر شده در مورخ: 1399/03/11 شناسه خبر: 1614186
رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت خبرداد:

کشف ۹۹۶ دستگاه اپتیما و سانتافه از پارکینگ یک مرکز تجاری

کشف ۹۹۶ دستگاه اپتیما و سانتافه از پارکینگ یک مرکز تجاری
رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت از کشف ۹۹۶ دستگاه انواع خودروی قاچاق به ارزش ۷ تریلیون ریال خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ نعمت اله علیپور رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت گفت: با رصد‌های اطلاعاتی و فنی بسیار پیچیده ماموران پلیس امنیت اقتصادی موفق به شناسایی یک باند سازمان یافته قاچاق خودرو شدند و پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت با اشاره به اینکه با تلاش ماموران محل دپو خودرو‌های قاچاق شناسایی شد، تصریح کرد: در تحقیقات انجام شده به دست آمد که اعضای این باند خودرو‌ها را در پارکینگ یک مجتمع تجاری در حوالی بزرگراه شهید خرازی پنهان کرده اند.

وی بیان داشت: با هماهنگی‌های قضایی تیم‌هایی از کارآگاهان به همراه کارکنان تعزیرات حکومتی به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از داخل پارکینگ ۹۹۶ دستگاه خودرو سانتافه و اپتیما قاچاق فاقد مجوز‌های گمرکی و بارنامه و مدارک قانونی کشف کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه خودرو‌های کشف شده شامل ۱۹۹ دستگاه سانتافه فاقد پلاک، ۵۱۲ دستگاه اپتیما فاقد پلاک و ۲۸۵ دستگاه اپتیما دارای پلاک است، اضافه کرد: کارشناسان ارزش ریالی خودرو‌ها را ۷ تریلیون ریال برآورد کرده اند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی با بیان اینکه دستگیری متهمان این پرونده در دستور کار قرار دارد، خاطر نشان کرد: یکی از موانع اصلی جهش تولید، وجود قاچاق و سایر جرایم اقتصادی است که اقدامات جهادی و انقلابی پلیس در برخورد با قاچاقچیان و مفسدان اقتصادی ادامه دارد.

انتهای پیام/ا

https://newsromm.dana.ir/1614186
ارسال نظر
نظرات