شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 10:25 منتشر شده در مورخ: 1399/03/09 شناسه خبر: 1613604
مستندساز برجسته جشنواره عمار:

تحریم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی نشان از زوال عقلی سردمداران آمریکایی دارد

تحریم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی نشان از زوال عقلی سردمداران آمریکایی دارد
یزدان پرونده، با اشاره به تحریم ناجا توسط آمریکائی ها گفت: امروز آمریکا آنقدر به بدبختی و استیصال افتاده که دست به تحریم های اینچنینی می زند چراکه تحریم ناجا توسط آمریکائی ها نشان از عجز و ناتوانی آن در برابر امنیت و آرامش درونی ایران است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ یزدان پرونده کارگردان مستند «محرمان محراب» در گفتگو با دیارآفتاب؛ با اشاره به تحریم نیروی انتظامی توسط آمریکائی ها گفت: امروز آمریکا آنقدر به بدبختی و استیصال افتاده که دست به تحریم های اینچنینی می زند چراکه تحریم ناجا توسط آمریکائی ها نشان از عجز و ناتوانی آن در برابر امنیت و آرامش درونی ایران است.

وی افزود: آمریکا زمانی که سپاه پاسداران را تحریم می کند برای دنیا توجیه دارد چرا که نهادی مشابه سپاه که هم ماهیت انقلابی و هم ماهیت فرهنگی و نظامی داشته باشد در دنیا وجود ندارد؛ اما تحریم ناجا که بخش های بین المللی دارد و تمام دنیا با آن در بخش های مختلف همکاری می کند توجیهی ندارد.

مستند ساز برجسته جشنواره عمار اظهار داشت: تحریم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی نشان از زوال عقلی سردمداران آمریکایی است و این مایه تأسف است.

وی با تأکید بر اینکه آمریکا با تحریم نیروی انتظامی به نا امنی جهان کمک می کند، افزود: این نه تنها خیانت به امنیت کل جهان است بلکه آمریکا با این اقدام به امنیت هم پیمانان خود نیز خیانت می کند.

پرونده در پایان خاطر نشان کرد: تحریم های چهل ساله آمریکائی ها بر روی ملت انقلابی ایران هیچ گونه تأثیری نداشته اما تحریم پلیس ایران قطعا به ضرر خود آنها نیز خواهد بود.

انتهای پیام/

 

https://newsromm.dana.ir/1613604
ارسال نظر
نظرات