شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 23:01 منتشر شده در مورخ: 1399/03/08 شناسه خبر: 1613447
نویسنده کتاب من قاسم سلیمانی هستم مطرح کرد؛

آرامش نسبی منطقه مرهون جانفشانی نیروهای انتظامی/ کسب توانمندی های جدید به دنبال تحریم ناجا

آرامش نسبی منطقه مرهون جانفشانی نیروهای انتظامی/ کسب توانمندی های جدید به دنبال تحریم ناجا
محمد حسین خانی گفت: از ابتدای شکل گیری انقلاب اسلامی تاکنون دشمن به طرق مختلف ما را تحریم کرده است، قطعا تحریم ناجا مسیر دستیابی به توانمندی های بیشتری را برای ما هموار کرده و خودکفایی در عرصه های مختلف را به دنبال دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد حسین خانی نویسنده کتاب «من قاسم سلیمانی هستم» در ارتباط با تحریم نیروی انتظامی توسط آمریکا به خبرنگار راه آرمان گفت: آمریکا با خودخواهی و طبع ابر قدرتی خود سال هاست که خون مردم جهان را در شیشه کرده است، این ابر قدرت خودخواه برای دستیابی به منافع خود دست به هر اقدامی می زند.

وی افزود:حال آنکه رئیس جمهور این کشور تابع قوانین بین المللی نیست، برجام نمونه بارزی از قانون گریزی این کشور است در ابتدا توافق می کنند و کمی بعد توافقی که خود امضا کرده اند را پاره می کند.

نویسنده کتب دوران دفاع مقدس ابراز کرد: تحریم نیروی انتظامی ناجا که خود نهاد امنیتی ایران محسوب می شود نشان دهنده استبداد و زورگویی آمریکا است و با هیچ منطقی سازگاری ندارد.

کسب توانمندی های جدید به دنبال تحریم ناجا

حسین خانی عنوان کرد: عملکرد پلیس ایران نه تنها باعث برقراری امنیت در ایران بلکه به واسطه وجود این نهاد خدمتگذار، منطقه نیز آرامش نسبی را تجربه کرده است.

وی ادامه داد: بنا به فرموده پیامبر اکرم (ص) باید شکرگذار 2 نعمت امنیت و سلامتی بود، نیروی انتظامی همواره در کشور ما تامین کننده امنیت بوده و در شرایطی که اطراف ما بسیار ناامن است، امن ترین فضا را در کشور فراهم کرده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از ابتدای شکل گیری انقلاب اسلامی تاکنون دشمن به طرق مختلف ما را تحریم کرده است، قطعا تحریم ناجا مسیر دستیابی به توانمندی های بیشتری را برای ما هموار کرده و خودکفایی در عرصه های مختلف را به دنبال دارد، گرچه ما هم همانند همه کشورها نیازمند ارتباط با سایر کشورها هستیم.

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1613447
ارسال نظر
نظرات