شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 12:41 منتشر شده در مورخ: 1399/03/08 شناسه خبر: 1613440
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی:

جهش تولید اولویت جدی مجلس یازدهم است

جهش تولید اولویت جدی مجلس یازدهم است
مصطفی طاهری، منتخب مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: اولویت‌ها در بخش‌های مختلف جامعه مشخص است و نیاز به شناسایی اولویت‌های جدید از سوی مجلس شورای اسلامی نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مصطفی طاهری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار  موج رسا; اظهار داشت: با رسمی شدن فعالیت‌های مجلس یازدهم باید اولویت‌های مجلس مشخص و حرکت‌ها بر اساس این اولویت‌ها انجام شود.

 
وی با بیان اینکه دیگر زمان وقت کشی گذشته است و باید اولویت‌ها بر اساس مشکلات موجود در جامعه در نظر گرفته شود، افزود: به دلیل محدود بودن منابع و وجود مشکلات تعیین اولویت‌ها می‌تواند تاثیرگذار باشد.
 
این نماینده مجلس برضرورت اولویت‌بندی برای فعالیت‌های مجلس شورای اسلامی تاکید کرد و گفت: اولویت اول باید اولویتی باشد که بخش اعظمی از مردم از آن متنفع شوند.
 
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اولویت‌ها در بخش‌های مختلف جامعه مشخص است و نیاز به شناسایی اولویت‌های جدید نیست.
 
طاهری اقتصاد و معیشت را دغدغه امروز جامعه عنوان کرد و گفت: زمانی که با کاهش ارزش پول ملی، افزایش قیمت دلار، افزایش قیمت کالاها،  تورم و بیکاری مواجه هستیم باید مجلس یازدهم برای حل این مشکلات همت گمارد.
 
وی خاطرنشان کرد: اولین اولویت بدون شعار و جدی جهش تولید است که باید دولت نیز با کار جدی و عملیاتی و قابل اجرا در قالب برنامه‌های کوتاه و بلند مدت برای رونق و جهش تولید تلاش کند.
 
این نماینده با اشاره به تصویب ناقص بودجه 99 به دلیل شرایط گسترش بیماری کرونا در کشور، افزود: ترمیم بودجه باید یکی از اولویت‌های مجلس شورای اسلامی باشد.
 
منتخب مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه توجه به ضرورت اصلاح برخی زیرساخت‌ها و پیش نیازها، ادامه داد: در صورتی که زیرساخت‌ها اصلاح نشود، اصلاح شاخ و برگ‌ها فایده‌ای نخواهد داشت.
 
طاهری برضرورت شفافیت فعالیت‌ها در جامعه تاکید کرد و گفت: در صورتی که در برنامه‌های اقتصادی شفافیت وجود نداشته باشد، نمی‌توانیم ستون‌های اقتصاد کشور را برپا داریم.
 
وی اصلاح ساختار بانکی و نظام بودجه ریزی کشور را یکی دیگر از اولویت های مهم در کشور عنوان کرد و گفت: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند تا زمانی که مشکل وابستگی بودجه به نفت کاهش نیابد، به دلیل وجود تحریم‌ها مشکلات اقتصاد حل نمی‌شود.
 
منتخب مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی برضرورت توجه به گسترش چتر عدالت در جامعه تاکید کرد و گفت: مشکلات موجود در کشور موجب شده تا برخی افراد در چنین شرایطی حتی ثروتمندتر شده و برخی فقیرتر که توجه به گسترش عدالت می‌تواند مشکلات موجود را کاهش دهد.
انتهای پیام/
https://newsromm.dana.ir/1613440
ارسال نظر
نظرات