شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 10:17 منتشر شده در مورخ: 1399/03/08 شناسه خبر: 1613385
امام جمعه پلدختر:

تحریم نهادهای امنیتی ایران ضعف و زبونی آمریکا را می رساند

تحریم نهادهای امنیتی ایران ضعف و زبونی آمریکا را می رساند
حجت الاسلام سید محسن موسوی گفت: وضع تحریم های ظالمانه و غیرمنطقی علیه ایران اوج خباثت آمریکا است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا حجت الاسلام سید محسن موسوی در گفت وگو با سفیرافلاک ضمن محکومیت تحریم ناجا توسط آمریکا اظهار داشت: آمریکایی ها در وضع تحریم های ظالمانه و غیرمنطقی علیه ایران اوج خباثت را به کار می برند.
 

وی با بیان اینکه تحریم نشانه ضعف و ناتوانی آمریکایی ها را می رساند، عنوان کرد: آمریکا، سپاه پاسداران را تحریم کرد ولی این نهاد انقلابی از این تحریم ها برای رشد و پیشرفت و پرتاب موفقیت آمیز ماهواره نور استفاده کرد.


امام جمعه پلدختر با اشاره به تحریم ناجا توسط آمریکا گفت: تحریم نهادهای امنیتی ایران همچون ناجا و سپاه نشانه ضعف و زبونی آمریکا است.

حجت الاسلام موسوی تصریح کرد: تحریم ناجا با هدف برهم زدن امنیت روحی و روانی ملت ایران انجام گرفته ولی ترامپ و سیاستمداران بی منطق آمریکایی باید بدانند، پلیس ایران در کشف کالای قاچاق و مواد مخدر اقدامات ارزنده ای انجام داده است.


وی بیان کرد: اگر نگاهی به برخوردهای تحقیر آمیز و خشونت آمیز پلیس های دنیا به خصوص آمریکا داشته باشید آنوقت به پلیس ایران و نیروهای زحمتکش آن افتخار می کنید و از کارنامه درخشان ناجا در تامین امنیت مردم حمایت می کنیم.

انتهای پیام/

 

https://newsromm.dana.ir/1613385
ارسال نظر
نظرات