شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 09:53 منتشر شده در مورخ: 1399/03/08 شناسه خبر: 1613375
همسر شهید علی اکبر معصومی نژاد؛

تحریم نیروی انتظامی این نیرو را در مسیر خدمتگزاری به مردم مصمم‌تر خواهد کرد/مردم پاسخ آمریکا را با حمایت قلبی از ناجا خواهند داد

تحریم نیروی انتظامی این نیرو را در مسیر خدمتگزاری به مردم مصمم‌تر خواهد کرد/مردم پاسخ آمریکا را با حمایت قلبی از ناجا خواهند داد
همسر شهید والامقام علی‌اکبر معصومی نژاد از شهدای مرزبانی ناجا با اشاره به اقدام اخیر دولت آمریکا در تحریم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی گفت: هراس آمریکایی‌ها از امنیت، ثبات و آرامش حاکم بر کشور و جایگاه اجتماعی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی در بین مردم است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛همسر شهید والامقام علی‌اکبر معصومی نژاد از شهدای استان مرکزی در مرزبانی ناجا در گفتگو با خبرنگار دیارآفتاب؛ ضمن اشاره به اقدام اخیر دولت آمریکا در تحریم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ضمن محکوم کردن این حرکت مذبوحانه گفت: هراس آمریکایی‌ها از امنیت، ثبات و آرامش حاکم بر ایران و جایگاه اجتماعی ناجا در بین مردم است.

وی ادامه داد: تحریم ناجا به‌هیچ‌عنوان خللی در عزم و اراده نیروی انتظامی ایجاد نخواهد کرد و حتی این نیرو را در مسیر خدمتگزاری به مردم بیش‌ازپیش قوی و مصمم‌تر خواهد کرد.

مردم پاسخ آمریکا را با حمایت قلبی از ناجا خواهند داد

داوودی کیان با اشاره به اینکه تحریم آمریکایی‌ها همچون گذشته نتیجه‌ی عکس خواهد داشت افزود: هرچند آمریکایی‌ها به دنبال خدشه به امنیت کشور ما هستند اما مردم خدمات ناجا و ایثار کارکنان آن در زمینه‌های مختلف را از یاد نمی‌برند و پاسخ آمریکا را با پشتیبانی همه‌جانبه و قلبی خود از نیروی انتظامی خواهند داد.

همسر شهید والامقام علی‌اکبر معصومی نژاد نیروی انتظامی را برخاسته از بطن جامعه و مردم دانست و تصریح کرد: ناجا یک مجموعه فعال در بخش‌های مختلف با حوزه‌ی فعالیت وسیع در سراسر کشور است که هم در امنیت داخلی کشور و هم در حفظ ثبات در مرزها و حتی امنیت برون‌مرزی نقش مهمی را ایفا می‌کند و همواره در میدان‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی و برهه‌های حساس در کنار مردم حضورداشته و هم ازلحاظ مادی و هم معنوی در عرصه‌های مختلف حاضر است.

داوودی کیان در ادامه گفت: به‌عنوان همسر یکی از شهدای مرزبانی مأموریت نیروی انتظامی را در حفظ و حراست از مرزهای کشور بسیار حساس و خطیر می‌دانم چراکه مقابله با اشرار و هم مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر جزء مأموریت‌های ویژه نیروی مرزبانی ناجا است.

پرسنل ناجا عاشقانه و با اخلاص به مردم خدمت می‌کنند

وی با تأکید بر اینکه پرسنل ناجا عاشقانه و با اخلاص در عمل به مردم خدمت می‌کنند به ویژگی‌های شخصیتی شهید والامقام علی‌اکبر معصومی نژاد اشاره کرد و افزود: شهید معصومی نژاد در رسته‌های مختلف خدمت در ناجا همواره ارتباط خوبی با مردم داشت و حتی خارج از ساعت کاری و در منزل با حفظ آن در زمینه‌های مختلف ازجمله معضل اعتیاد برای رهایی جوانان از دام این آسیب اجتماعی تلاش می‌کرد و این توفیق یک جهاد است چه در لباس نیروی انتظامی و چه در زندگی شخصی که با شهادت زیباتر می‌شود.

 ستوان یکم شهید علی‌اکبر معصومی از شهدای والامقام و مظلوم مرزبانی جمهوری اسلامی ایران در میرجاوه، متولد شهرستان اراک، متاهل و دارای ۲ فرزند است.

این شهید والامقام از نیروهای تکاوری ۱۲۸ میرجاوه بود که در درگیری با اشرار و سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر در روز سه‌شنبه ۲۰ خردادماه ۹۷ به درجه رفیع شهادت نائل آمد و به خیل شهدای مدافع وطن پیوست.

انتهای پیام/

 

https://newsromm.dana.ir/1613375
ارسال نظر
نظرات