شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 09:47 منتشر شده در مورخ: 1399/03/08 شناسه خبر: 1613364
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان:

جامعه رسانه، فرهنگ و هنر لرستان در کنار نیروی انتظامی است

جامعه رسانه، فرهنگ و هنر لرستان در کنار نیروی انتظامی است
در راستای تحریم های آمریکا از نیروی انتظامی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان به عنوان نماینده جامعه رسانه و فرهنگ هنر استان، حمایت قاطع خود را از نیروی انتظامی اعلام کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا احمد حسین فتاحی در گفت وگو با سفیرافلاک اظهار داشت: دولت غاصب آمریکا در ادامه کج سلیقه گی های خود و تحریم‌های ظالمانه که بویی از انسانیت نبرده که البته این تحریم ها از اوایل انقلاب شکوهمند مسبوق به سابقه بوده، به انواع مختلفی از افراد، گروه‌ها و نهادها و جدیدا نیروی انتظامی را آغاز کرده است.


مدیرکل فرهنگ و ارشاد لرستان بیان کرد: نیروی انتظامی که وظیفه برقراری امنیت در داخل کشور را بر عهده دارد، علاوه بر آن در این راستا شهدای زیادی را تقدیم انقلاب کرده است و گاهاً این شهیدان از جوانان خوب و غیور وطن بوده که برای امنیت کشور شهید شده‌اند.


وی افزود: آمریکا وقتی دستش از همه جا کوتاه شده، اقدام به تحریم سبزپوشان و سبز قامتان نیروی انتظامی کرده که این کار مطمئناً باعث پیشرفت و قدرت نیروی انتظامی و قدرت دو چندان کشور عزیزمان خواهد شد.


فتاحی با بیان اینکه آمریکا همیشه از حقوق و آزادی‌های مدنی حرف می زنند اما خود اولین ناقض آن است، گفت: همه مردم، جامعه رسانه و فرهنگ و هنر در کنار نیروی انتظامی خواهند بود و مطمئنا این تحریم های آمریکا هم مثل تحریم های گذشته بی‌ثمر خواهد بود.


وی خاطرنشان کرد: همانطور که قبلا آمریکا، افراد،گروه ها و نهادها زیادی را تحریم کرد و شکست خورد، این تحریم جدید نیروی انتظامی هم با شکست روبرو خواهد شد چون که مردم ایران در کنار مسئولین و در کنار خدمتگزاران صدیق به نظام هستند و تا وقتی که مردم در کنار آنها باشند تحریم‌های آمریکا هیچ اثری نخواهد گذاشت.

انتهای پیام/

 

https://newsromm.dana.ir/1613364
ارسال نظر
نظرات