شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 08:44 منتشر شده در مورخ: 1399/03/08 شناسه خبر: 1613359
امام‌جمعه موقت اراک:

تحریم شخصیت‌ها و نهادهای ایران، اوج استیصال آمریکاست

تحریم شخصیت‌ها و نهادهای ایران، اوج استیصال آمریکاست
سپاسی آشتیانی، امام‌جمعه موقت اراک با اشاره به تحریم ناجا توسط آمریکا، گفت: این مسئله اوج استیصال آمریکایی‌ها را نشان می دهد که تقریباً تمام نهادهای کشور و شخصیت‌های مهم ایران را مورد تحریم قرار داده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین کاظم سپاسی آشتیانی، امام‌جمعه موقت اراک و مدیر حوزه علمیه استان مرکزی در گفتگو با دیارآفتاب، با اشاره به تحریم ناجا توسط آمریکا، گفت: این مسئله اوج استیصال آمریکایی‌ها را نشان می دهد که تقریباً تمام نهادهای کشور و شخصیت‌های مهم ایران مورد تحریم آمریکا قرار داده اند.

سپاسی آشتیانی با بیان این مطلب که سلاح آمریکا، تحریم است، اظهار کرد: آمریکا بر این باور است که با ایجاد فشار بر کشورها می تواند در عملکرد جمهوری اسلامی در قسمت‌های مختلف حتی پلیس تأثیر بگذارد.

وی افزود: همان‌طوری که تحریم‌های آمریکا در زمینه‌های اقتصادی، تسلیحاتی و علمی نتوانسته در خط سیر جمهوری اسلامی تأثیر بگذارد طبیعتاً در مسئله تحریم پلیس ایران هم نمی‌تواند تأثیر بگذارند و نیروی انتظامی با قوت کار خود را ادامه خواهد داد.

مدیر حوزه علمیه استان مرکزی ایجاد ناامنی روانی را از اهداف این تحریم‌ها عنوان و بیان کرد: آمریکا هم می داند که تحریم‌هایشان مؤثر نیست و در مسائل امنیت و مبارزه با تروریست نمی تواند تأثیر بگذارد ولی می خواهد یک ناامنی روانی برای مردم ایجاد کند و آنها را بترساند.

سپاسی آشتیانی، راه مبارزه با آمریکا را قوی شدن دانست و ادامه داد: به فرمایش رهبر معظم انقلاب، در هر زمینه ای که قوی شدیم تحریم‌های آمریکا نتوانسته تأثیر بگذارد. این روزها شاهد حرکت نفت‌کش‌های ایران از یک طرف دنیا به طرف دیگر هستیم و آمریکائی‌ها حتی قدرت اعتراض به این نفت‌کش‌ها را ندارند.

امام‌جمعه موقت اراک با اشاره به اینکه در همه زمینه‌ها نیاز و ضرورت بر قوی شدن داریم چراکه مسیر آینده کشور، مسیر قدرت است افزود: مقاومت مردم، صلابت رهبری و قدرت‌های نیروهای ایران سبب شده که آمریکا در مقابل ایران نتواند کاری انجام دهد چراکه می داند در ایران همه نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی با صلابت ایستاده اند.

مدیر حوزه علمیه استان مرکزی با بیان این مطلب که سرنوشت حق، پیروزی و سرنوشت باطل، نابودی است، گفت: اقتدار ایران سبب می شود که تحریمهای آمریکا در هر زمینه ای نتواند مشکلی از آنها را حل کند و حتی این نوع سیاست‌ها قادر به حفظ رژیم صهیونیستی در منطقه هم نیست.

سپاسی آشتیانی خاطرنشان کرد: ممکن است برخی از سیاست‌ها در برهه ای هم بتواند مشکلاتی را ایجاد کند، ولی تاریخ نشان داده که این نوع سیاست‌ها نمی تواند خط سیر جمهوری اسلامی و مردم را منحرف و ملت را از حمایت جمهوری اسلامی ایران منصرف کند.

انتهای پیام/

 

https://newsromm.dana.ir/1613359
ارسال نظر
نظرات