شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 19:17 منتشر شده در مورخ: 1399/03/07 شناسه خبر: 1613299
فرمانده سپاه پلدختر خبر داد؛

توزیع ۵هزار بسته معیشتی کمک مومنانه در پلدختر

توزیع ۵هزار بسته معیشتی کمک مومنانه در پلدختر
منصور کریمی فرد گفت: در مجموع سه مرحله رزمایش کمک مومنانه پنج هزار بسته معیشتی بین خانواده های نیازمند در پلدختر توزیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه داناسرهنگ منصور کریمی فرد در گفت وگو با سفیرافلاک با اشاره به برگزاری سومین رزمایش کمک مومنانه در شهرستان  پلدختر اظهار داشت: سومین مرحله رزمایش کمک مومنانه به همت سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان به تعداد یک هزار و ۵۰۰بسته معیشتی وبهداشتی در بین خانواده های آسیب دیده از کرونا توزیع شد.


وی با اشاره به توزیع ۳هزارو۵۰۰بسته معیشتی در مرحله اول و دوم کمک مومنانه بیان کرد: این بسته ها از طریق پایگاه ها و حوزه های مقاومت بین خانواده هایی آسیب دیده از کرونا توزیع شده است.


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت: این رزمایش با تدبیر به هنگام و موثر مقام معظم رهبری برای کاهش آلام خانواده های آسیب دیده از کرونا صورت گرفت وملت ایران مثل همیشه پای کار بودند و این از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی است.


کریمی فرد تصریح کرد: در رزمایش کمک مومنانه شاهد اتفاقات شیرین بودیم به طوری که امید به خانواده های آسیب دیده از کرونا تزریق شد.


وی خاطرنشان کرد: با اینکه آمریکایی ها و غربی ها به دنبال بزرگ نمایی در خصوص کرونا نسبت به ایران در رسانه های خود هستند ولی همدلی ملت ایران در کمک به همنوعان باز، ایران را نسبت به سایر کشورهای غربی و آمریکا متمایز کرد.

انتهای پیام/

 

https://newsromm.dana.ir/1613299
ارسال نظر
نظرات