شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 16:51 منتشر شده در مورخ: 1399/03/07 شناسه خبر: 1613266
فرمانده سپاه کربلا خبر داد؛

توزیع 266 هزار و 790 بسته معیشتی در رزمایش کمک مومنانه مازندران

توزیع 266 هزار و 790 بسته معیشتی در رزمایش کمک مومنانه مازندران
محمد حسین بابایی از توزیع 266 هزار و 790 بسته معیشتی بین نیازمندان خبر داد و گفت: کمک های مردمی با مدیریت سپاه و همدلی استانداری، فرمانداران و همه مسئولان به نیازمندان تحویل شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، سردار محمد حسین بابایی در گفت و گویی با اشاره به رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه که همزمان با سراسر کشور در استان برگزار شد، از توزیع ۲۶۶ هزار ۷۹۰ بسته معیشتی بین نیازمندان خبر داد و گفت:کمک های مردمی با مدیریت سپاه و همدلی استانداری، فرمانداران و همه مسئولان به نیازمندان تحویل شد.

وی با اعلام اینکه علاوه بر توزیع بسته‌های معیشتی ۵ هزار ۶۰۳ کارت هدیه هم به نیازمندان اهدا شد، افزود: ۹ میلیارد و ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال خدمات دیگری نظیر پرداخت اقساط، اجاره بها، پرداخت قبوض و ... هم به نیازمندان ارائه شده است.

فرمانده سپاه کربلا در ادامه از کمک مومنانه ۱۵۷ میلیارد و ۶۸۵ میلیون و ۱۵۵ هزار ریالی مردم مازندران از طرف رهبر معظم انقلاب به نیابت از امام زمان (عج) به نیازمندان هم خبر داد و اضافه کرد: این مبلغ جمع کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم مومن مازندران در رزمایش کمک مومنانه  بود.  

این مسئول با اشاره به اینکه ۲۵ هزار و ۲۶۶ جهادگر بسیجی در رزمایش کمک مومنانه شرکت داشتند، اعلام کرد: ۶ هزار و ۳۳۵ خیر هم در این رزمایش سهم بسزایی داشتند.

بابایی در بخش دیگری از سخنان خود به نقش مردم مازندران در سه ماه بحران کرونا اشاره و بیان کرد: طبق نامه کتبی که از صداوسیما اعلام شد مازندران بعد از تهران بیشترین سبد کالا را تهیه و در اختیار نیازمندان قرار داد.

وی با تصریح براینکه همدلی که بین مسئولان مازندران و مردم برای رزمایش کمک مومنانه صورت گرفت بی نظیر بود، افزود: هماهنگی و هم افزایی که در استان ایجاد شد، مردم پای کار آمدند و توانستند سه مرحله از رزمایش کمک مومنانه را در مازندران به نحوه احسن اجرا کنند.

فرمانده قرارگاه پدافند زیستی سپاه کربلا در ادامه به نقش طلبه‌های جهادی در دفن اموات کرونایی هم اشاره کرد و یادآور شد: با حضور نماینده، ولی فقیه در مازندران و پیگیری ایشان و ائمه جمعه در این زمینه هم کار‌های بزرگی انجام شد.

این مسئول از فعالیت جهادی ۱۷۰  طلبه جهادگر خطرپذیردر دفن اموات کرونایی خبر داد و گفت: حضور طلبه در دفن اموات کرونایی قابل تقدیر است.

بابایی در پایان با تاکید براینکه کمک‌های مومنانه و اقدامات جهادی جهاگردان بسیجی در بحران کرونا باعث نزول برکات در کشور بویژه در استان خواهد شد، خاطرنشان کرد: یکی از برکاتی که در این ایام برای نظام  علیرغم سرمایه سوزی برخی مسئولین و هجمه‌های دشمن بدست آمد  سرمایه بزرگ اجتماعی بود.

انتهای یپام/

https://newsromm.dana.ir/1613266
ارسال نظر
نظرات