شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 18:07 منتشر شده در مورخ: 1399/03/07 شناسه خبر: 1613264
در مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه؛

۵۰۰۰ بسته معیشتی در خرم آباد توزیع می شود

۵۰۰۰ بسته معیشتی در خرم آباد توزیع می شود
درمرحله سوم رزمایش کمک مومنانه ۵۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان و خانواده های آسیب دیده از کرونا در خرم آباد که تاکنون کمکی دریافت نکرده اند، توزیع می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا سرهنگ پاسدار ماشااله بازگیر در گفت و گو با سفیرافلاک در رابطه با اجرای مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه اظهار داشت: در این مرحله ۵۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان و خانواده های آسیب دیده از کرونا که کد ملی آن ها در سامانه ثبت شده است و تاکنون کمکی دریافت نکرده اند، توزیع می شود.

فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد با بیان این که در ایام ماه مبارک رمضان بیش از ۱۰ هزار سبد معیشتی و غذایی توسط گروه های جهادی پایگاه های مقاومت بسیج تهیه و توزیع شده است افزود: در مرحله اول و دوم رزمایش کمک مومنانه ضمن توزیع بیش از چهار هزار و ۵۰۰ بسته کمک معیشتی با همکاری بنیاد مستضعفان ۱۷۱۰ هدیه نقدی، ۵۰۰ هزارتومانی به ارزش کل ۸۵۵ میلیون تومان به کسبه و کارگران متضرر از کرونا اهدا شد.

بازگیر با اشاره به جمع آوری مبلغ ۸۰ میلیون تومانی توسط بسیجیان و سپاه خرم آباد عنوان کرد: از ابتدای مرحله اول کمک مومنانه و با همکاری خیرین، مردم، بسیجیان، ادارات و نهادها تاکنون ۳۰۰ میلیون تومان کمک نقدی و ۱۴۰ تومان کمک غیر نقدی جمع آوری شده است.

وی با اشاره به خرید بسته های معیشتی توسط سازمان بسیج مستضعفین برای نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا در خرم آباد به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰هزار تومان، از همدلی خیر بزرگ پایگاه مقاومت بسیج شهدای پشت بازار، نمایندگان اسبق مجلس، اداره های ورزش و جوانان،کمیته امداد ۱ و ۲، آموزش و پرورش، اداره برق استان، اتاق بازرگانی، فرمانداری، کشت و صنعت،اداره صمت،پتروشیمی،شرکت دارویی بهداشتی دکتر جهانگیری، و بانک ملی در راستای اجرای رزمایش مواسات و کمک مومنانه تقدیر و تشکر کرد.

فرمانده سپاه خرم آباد یاد آور شد: در ایام شیوع بیماری کرونا بسیجیان خواهر و برادر ما با ایثار از جان در زمینه های ضدعفونی، تولید ماسک، غربالگری و کمک به کادر بهداشت و درمان، شبانه روز در میدان مقابله با کرونا حضور داشتند و بار دیگر دفاعی مقدس در تاریخ انقلاب اسلامی ایران را رقم زدند.

بازگیر تصریح کرد: حقیقتا بسیج و مردم ما با دل و جان پای کار کمک مومنانه آمدند و تلاش و همت این عزیزان ستودنی است، همانطوری که بسیجیان در این چندماه با شناسایی آسیب دیدگان از کرونا و تهیه و توزیع اقلام غذایی و معیشتی مواسات و همدلی را به منصه ظهور رساندند.

انتهای پیام/

 

https://newsromm.dana.ir/1613264
ارسال نظر
نظرات