شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 15:51 منتشر شده در مورخ: 1399/03/07 شناسه خبر: 1613246

«صبح بخیر ایران» پس از یک ماه وقفه به آنتن بازگشت

«صبح بخیر ایران» پس از یک ماه وقفه به آنتن بازگشت
داریوش دلیری تهیه کننده برنامه «صبح بخیر ایران» از آغاز پخش این برنامه از روز شنبه ۱۰ خرداد پس از یک ماه وقفه خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ داریوش دلیری تهیه کننده برنامه «صبح بخیر ایران» درباره از سرگیری پخش این برنامه گفت : از روز شنبه ۱۰ خرداد و بعد از یکماه وقفه، بار دیگر برنامه «صبح بخیر ایران» بصورت زنده و در قالب مجله صبحگاهی تقدیم بینندگان می‌شود‌.

وی با بیان اینکه در این برنامه به موضوعات متنوعی توجه شده است، بیان کرد: بررسی مسایل روز مانند بازار بورس و سرمایه، راهکارهای مبارزه با بیکاری و مهمترین اخبار ایران و جهان با حضور کارشناسان از جمله بخش های صبح بخیر ایران این روزهاست.

تهیه کننده «صبح بخیر ایران» ادامه داد: بخش اخلاق اسلامی- ایرانی در خانواده با کارشناسی حجت الاسلام سرلک، گفت‌وگو با اهالی ورزش با اجرای مهدی توتونچی، خبرسازان هفته با اجرای حمید خواجه نژاد، بخش‌های کوتاه تولیدی از فرهنگستان زبان و ادبیات فارسی و ارایه مشاوره تحصیلی به دانش آموزان و داوطلبان کنکور توسط محمدرضا پور دستمالچی نیز هر هفته پخش می‌شود.

دلیری در پایان اظهار کرد: ورزش صبحگاهی، ایرانگردی، صبحانه در فضای باز، گزارش‌های مناسبتی همچون گلابگیری و ..از بخش‌های مختلف برنامه است.

«صبح بخیر ایران» که کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیماست روزهای شنبه تا چهارشنبه به صورت زنده از ساعت ۶:۱۵ تا ۸:۱۵ با اجرای پدرام کریمی و رضا امیراحمدی تقدیم بینندگان شبکه یک می‌شود.

https://newsromm.dana.ir/1613246
ارسال نظر
نظرات