شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 16:21 منتشر شده در مورخ: 1399/03/07 شناسه خبر: 1613190
مسئول بسیج سازندگی سپاه روح‌الله خبر داد؛

آغاز مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه در استان مرکزی

آغاز مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه در استان مرکزی
محترمی مسئول بسیج سازندگی سپاه روح‌الله استان مرکزی از آغاز مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه در استان مرکزی از امروز خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امید محترمی مسئول بسیج سازندگی سپاه روح‌الله استان مرکزی در گفتگو با دیارآفتاب؛ با اشاره به آغاز مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه گفت: توزیع بیش از ۴۰ هزار بسته معیشتی در سومین مرحله رزمایش کمک مومنانه استان مرکزی برنامه‌ریزی شده که در اسرع وقت بین نیازمندان توزیع می‌شود.

وی افزود: ارزش هر بسته‌ حمایتی بیش از سیصد هزار تومان است که با مشارکت خیران و بسیج سازندگی استان جمع‌آوری و بین نیازمندان توزیع می‌شود.

مسئول بسیج سازندگی سپاه روح‌الله با اشاره به اینکه نیازمندان شهرهای مختلف استان توسط پایگاه‌های بسیج و ائمه جماعات شناسایی شدند و توزیع بسته‌های معیشتی نیز با حفظ کرامت افراد انجام می‌شود،گفت: در مرحله اول و دوم رزمایش کمک مومنانه بیش از ۸۰ هزار بسته معیشتی در استان مرکزی توزیع شد.

مسئول بسیج سازندگی سپاه روح‌الله تصریح کرد: همچنین هم استانی های عزیز برای تحویل هرگونه اقلام غیر نقدی می توانند به پایگاه ها و حوزه های بسیج نیز مراجعه کنند.

وی بیان کرد: از کلیه خیرین و افرادی که وضعیت مناسبی دارند دعوت می کنیم برای کمک در اجرای بهتر مرحله سوم رزمایش همکاری کنند و این فرصت ارزشمند برای خدمت رسانی را مغتنم بشمارند.

مسئول بسیج سازندگی سپاه روح‌الله در پایان خاطر نشان کرد: آیین مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه امروز ساعت ۱۷:۳۰ با حضور مسئولین ارشد استان در مصلی بیت المقدس اراک برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

 

https://newsromm.dana.ir/1613190
ارسال نظر
نظرات