شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 16:21 منتشر شده در مورخ: 1399/03/07 شناسه خبر: 1613185
نماینده سابق تفرش، آشتیان و فراهان:

کمک مومنانه تجلی باورهای دینی و اسلامی است

کمک مومنانه تجلی باورهای دینی و اسلامی است
نماینده سابق تفرش، آشتیان و فراهان گفت: استمرار رزمایش کمک مومنانه سبب می شود تا بتوان از افراد و خانواده هایی که آبرومند هستند و در این ایام برای آنها مشکلاتی ایجاد شده دستگیری کرده و تا حدودی به معیشت آنها کمک کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد حسینی، نماینده سابق تفرش، آشتیان و فراهان در گفتگو با دیارآفتاب؛ با اشاره به رزمایش کمک مومنانه گفت: با آغاز ماه مبارک رمضان و در لبیک به دعوت رهبر انقلاب، در شرایط سخت به سر بردن با بیماری ملموس و ناشناخته کرونا، بسیاری از مردم و خیرین و جهادگران بسیجی به یاری خانواده‌های نیازمند شتافتند.

وی افزود: از پختن غذای گرم گرفته تا بسته بندی اقلام روزانه زندگی گوشه ای از اقدامات صورت گرفته بود تا باری از مشکلات این خانواده‌ها برداشته شود.

حسینی اظهار کرد: تلاش سپاه و مشارکت بسیجیان در این خصوص قابل تقدیر است و به دلیل فشار اقتصادی که هم ناشی از مسائل اقتصادی و هم ناشی از کروناست، نیاز است این رزمایش استمرار داشته باشد.

نماینده سابق تفرش، آشتیان و فراهان اظهار کرد: در رابطه با رزمایش کمک مومنانه تمام ما وظیفه داریم، دستگیری کنیم از تمام نیازمندان، کارگران فصلی، مستاجرین و ….و یا مشاغلی که به خاطر این ویروس تعطیل شدند.

وی بیان کرد: در همین راستا از سوی مردم هم کارهای زیبایی از جمله بخشش کرایه مستاجران انجام شد که این ها نشان از عمق باورهای دینی واسلامی ما است که باید حفظ شود. 

حسینی اظهار کرد: استمرار رزمایش کمک مومنانه سبب می شود تا بتوان از افراد و خانواده هایی که آبرومند هستند و در این ایام برای آنها مشکلاتی ایجاد شده دستگیری کرده و تا حدودی به معیشت آنها کمک کنیم.

وی ادامه داد: این کار باید با قوت و ادامه دار دنبال شود، و لازمه کار این است که تمام بزرگواران هر کس به اندازه توان مشارکت لازم را در این امر داشته باشد.

حسینی خاطر نشان کرد: اهمیت انفاق و کمک به دیگران بسیار زیاد است و خداوند در قرآن می فرماید، شما طعم نیکی را نمی چشید مگر از آنچه که دوست دارید در راه خدا انفاق کنید.

انتهای پیام/

 

https://newsromm.dana.ir/1613185
ارسال نظر
نظرات