شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 15:00 منتشر شده در مورخ: 1399/03/07 شناسه خبر: 1613113

شناسایی 3 پارکینگ احتکار خودرو در اراک/کشف 74 دستگاه خودروی احتکار شده

شناسایی 3 پارکینگ احتکار خودرو در اراک/کشف 74 دستگاه خودروی احتکار شده
فرمانده انتظامی استان مرکزی از شناسایی 3 پارکینگ احتکار خودرو در طرح عملیاتی پلیس در شهرستان اراک خبر داد و گفت: در این طرح عملیاتی 74 دستگاه خودروی احتکار شده کشف شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار "حسن مفخمی شهرستانی" فرمانده انتظامی استان مرکزی در گفتگو با دیارآفتاب؛ گفت: در تداوم طرح های عملیاتی مبارزه با مخلان اقتصادی، طرح تشدید مبارزه و مقابله با احتکار خودرو به صورت ویژه در دستور کار پلیس استان قرار گرفت.

وی افزود: با افزایش اشرافیت اطلاعاتی پلیس و آغاز تحقیقات نامحسوس پلیسی، ماموران اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی و پلیس امنیت عمومی استان در عملیات هایی جداگانه، 3 پارکینگ دپو و احتکار خودروهای صفر را در شهرستان اراک شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: با هماهنگی انجام شده با مرجع قضائی، هر 3 پارکینگ مورد بازرسی قرار گرفت و تعداد 74 دستگاه خودروی صفر که در این مکان ها احتکار شده بود، کشف شد.

مفخمی شهرستانی ادامه داد: طی اجرای این طرح عملیاتی، 3 نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده و برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

وی در پایان از شهروندان خواست در صورت مشاهده و اطلاع از هرگونه فعالیت افراد فرصت طلب و سودجو در زمینه احتکار و قاچاق کالا موضوع را از طریق تماس با شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند تا اقدامات لازم در اسرع وقت انجام شود.

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1613113
ارسال نظر
نظرات