شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 14:57 منتشر شده در مورخ: 1399/03/07 شناسه خبر: 1613102
سرمربی تیم ملی سپک تاکرا:

تحریم نیروی انتظامی نشانه کینه آمریکا از نهادهای انقلابی و مردمی ایران است

تحریم نیروی انتظامی نشانه کینه آمریکا از نهادهای انقلابی و مردمی ایران است
مرادی سرمربی تیم ملی سپک تاکرا گفت: تحریم های چهل ساله آمریکائی ها نشان داده که هر نهاد و مجموعه ای در راستای خدمت گذاری به انقلاب و مردم و حرکت به سوی ارزش ها و آرمان ها موفق تر بوده مورد حمله و تحریم آمریکائی ها قرار گرفته و امروز نوبت به ناجا رسیده است که قطعاً تأثیری در روند حرکت روبه جلو آن نخواهد داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد مرادی سرمربی تیم ملی سپک تاکرا در گفتگو با دیارآفتاب؛ با اشاره به تحریم نیروی انتظامی از سوی آمریکائی ها و عملکرد درخشان این نیرو گفت: نیروی انتظامی یک نهاد مقدس و کاملا مردمی است و مأموریت های این سازمان در راستای امنیت اقشار مختلف مردم و افزایش امنیت در بخش های مختلف کشور است.

وی افزود: تحریم نیروی انتظامی از سوی آمریکائی ها هیچ گونه تأثیر و خللی در روند فعالیت های این نیروی خدمت گذار نخواهد داشت.

مرادی با اشاره به عملکرد درخشان نیروی انتظامی در حوزه های مبارزه و مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر، تروریست‌های متجاوز در مرزهای کشور، اشرار، اراذل و اوباش، سارقان، متجاوزان به حریم خصوصی افراد، قانون شکنان و تأمین امنیت جانی، مالی گفت: نیروی انتظامی از دل مردم بیرون آمده و تحریم آمریکا نمی تواند جایگاه این نیرو را در بین مردم تضعیف کند و این سبب خواهد شد تا مردم بیشتر به این سازمان توجه و نظر داشته باشند.

وی تأکید کرد: تحریم نیروی انتظامی از سوی آمریکائی ها همانند سایر تحریم های آنها که از دهه های قبل آغاز کرده اند بی اثر خواهد بود.

سرمربی تیم ملی سپک تاکرا تحریم نیروی انتظامی، را نشانه کینه آمریکا از نهادهای انقلابی و مردمی ایران دانست خاطر نشان کرد: تحریم های چهل ساله آمریکائی ها نشان داده که هر نهاد و مجموعه ای در راستای خدمت گذاری به انقلاب و مردم و حرکت به سوی ارزش ها و آرمان ها موفق تر بوده مورد حمله و تحریم آمریکائی ها قرار گرفته و امروز نوبت به این نیروی خدوم شده است که قطعا تأثیری در روند حرکت روبه جلو آن نخواهد داشت.

انتهای پیام/


 

https://newsromm.dana.ir/1613102
ارسال نظر
نظرات