شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 22:43 منتشر شده در مورخ: 1399/03/06 شناسه خبر: 1612953
با حضور فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان؛

مسجد فاطمه الزهرا(س) روستای حسین‌آباد کوهدشت افتتاح شد +تصاویر

مسجد فاطمه الزهرا(س) روستای حسین‌آباد کوهدشت افتتاح شد +تصاویر
آئین افتتاح مسجد فاطمه الزهرا(س) روستای حسین‌آباد کوهدشت با حضور فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان و جمعی از مسئولان برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از  سفیرافلاک، عصر امروز با حضور فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان، مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه لرستان، فرمانده سپاه ناحیه کوهدشت، مدیرکل امور عشایر لرستان و جمعی دیگر از مسئولان، آئین افتتاح مسجد فاطمه الزهرا(س) روستای حسین‌آباد کوهدشت برگزار شد.


سردار مرتضی کشکولی در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با سفیرافلاک، اظهار داشت: قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه لرستان به مدت سه سال در حال فعالیت در مناطق همیان و ضرون که یکی از دهستان‌های محروم کشور بوده است و ساخت مسجد فاطمه الزهرا(س) در منطقه حسین‌آباد ضرون، ازجمله کارها است.


وی با اشاره به اینکه ساخت مسجد از مطالبات مردم این منطقه بود، بیان کرد: این مسجد در ۲۵۰ مترمربع و اعتباری بالغ‌بر ۲ میلیارد و پانصد میلیون ریال به همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی، گروه‌های جهادی و تلاش خود مردم منطقه ساخته‌شده است.


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: یکی از مشکلات مهم این منطقه بحث جاده آن می‌باشد درصدد هستیم با مشارکت اداره امور عشایر و راه روستایی تفاهم‌نامه‌ای در راستای حل این مشکل ببندیم و بحث زیرسازی و آسفالت آن صورت گیرد.

 


انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1612953
ارسال نظر
نظرات