شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 15:42 منتشر شده در مورخ: 1399/03/06 شناسه خبر: 1612857
امام جمعه اهل سنت شهرستان تایباد:

تحریم ناجا توسط آمریکا هجوم به امنیت مردم ایران است/ همیشه تحریم‌ها برای کشور به فرصت رشد تبدیل شدند

تحریم ناجا توسط آمریکا هجوم به امنیت مردم ایران است/ همیشه تحریم‌ها برای کشور به فرصت رشد تبدیل شدند
مولوی توکلی گفت: نیروی انتظامی حامی مردم بوده و تأمین امنیت مردم در برابر انواع جرایم را به عهده دارد لذا آمریکا با این اقدام تحریمی به امنیت مردم ایران هجوم برده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مولوی غلام نبی توکلی، امام جمعه اهل سنت شهرستان تایباد در گفت‌وگو با صبح توس در رابطه با سیاست ضد و نقیض آمریکا با ایران تشریح کرد: آمریکا به‌وسیله سیاست دوجانبه، در ظاهر اعلام حمایت از مردم ایران در شرایط ویروس کرونا می‌کند و از طرفی با تحریم‌های خصمانه و بی‌دلیل تلاش برای سخت کردن شرایط برای مردم ایران دارد.

وی افزود: آمریکا از 40 سال گذشته به مردم ایران ثابت کرده است که نه تنها دشمن حکومت جمهوری اسلامی بوده بلکه با تمام افراد کشور ایران سر ستیز و دشمنی داشته است.

امام جمعه اهل سنت شهرستان تایباد ضمن اشاره به تحریم ناجا توسط آمریکا خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران حامی مردم بوده و تامین امنیت مردم در برابر انواع جرایم را به عهده دارد لذا آمریکا با این اقدام به امنیت مردم ایران هجوم برده است.

وی با تاکید بر بی‌رحمی آمریکا در مسیر رسیدن به منافعش افزود: دولت آمریکا جز منافع خودش مسئله دیگری را در نظر نمی‌گیرد و اگر در منافعش متضرر شود به مردم کشور خودش هم رحم نمی‌کند.

مولوی توکلی با تاکید بر عملکرد قابل تحسین ناجا در ادوار گذشته خاطر نشان کرد: اقتدار بی‌نظیر نیروی‌ انتظامی‌ جمهوری اسلامی در ایجاد امنیت برای مردم و جلوگیری از هرگونه عملیات‌های خراب‌کارانه و تروریستی مورد حمایت آمریکا در کشور موجب اعمال تحریم‌های آمریکا علیه ناجا شده است.

وی در پایان با بیان اینکه تحریم‌های آمریکا علیه ایران حباب است افزود: هرکشور و یا نهادی که مورد هجوم آمریکا قرار گیرد مطمئناً مسیر درستی را در جهت پیشرفت کشورش در پیش گرفته و این تحریم‌ها همیشه برای مردم ایران به فرصت رشد و پیشرفت تبدیل شده است.

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1612857
ارسال نظر
نظرات