شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 11:54 منتشر شده در مورخ: 1399/03/06 شناسه خبر: 1612754
پدر شهیدان کمالی مقدم:

آمریکا با تحریم نیروی انتظامی امنیت ملی را نشانه گرفته است/همه ملت پشتیبان ناجا هستند

آمریکا با تحریم نیروی انتظامی امنیت ملی را نشانه گرفته است/همه ملت پشتیبان ناجا هستند
پدر شهیدان کمالی مقدم ضمن محکوم کردن تحریم ناجا از سوی آمریکا؛ گفت: زبده بودن و موفقیت‌های پلیس در ایران سبب ایجاد وحشت برای آمریکا و انجام این اقدام شده است. می‌توان گفت آمریکا با این کار، امنیت را در کشور ایران نشانه گرفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نبی الله کمالی مقدم پدر شهیدان کمالی مقدم در گفتگو با دیارآفتاب؛ ضمن محکوم کردن تحریم ناجا از سوی آمریکا؛ گفت: در طول ۴۱ ساله انقلاب اسلامی، تحریم ایران مسئله‌ای تازه نیست. آمریکا پس از جنگ جهانی دوم، با خباثت تمام، کشورها به‌خصوص کشور ایران را تحریم کرده است.

کمالی مقدم اظهار کرد: آمریکا ادعای آقایی و تسلط بر دنیا را دارد، در حالی که سخت در اشتباه است؛ او حتی در تشخیص منافع خودش هم دچار خطا و اشتباه است. به همین دلیل اقدامات نابخردانه و غیر عقلایی زیادی را انجام می‌دهد. این تحریم را هم می‌توان از جمله اقدامات غیر عقلایی آمریکا دانست. دیری نخواهد پایید که هیمنه این جرموثه فساد و جنایت و ایادی‌اش در دنیا شکسته خواهد شد.

وی افزود: زبده بودن و موفقیت‌های پلیس در ایران سبب ایجاد وحشت برای آمریکا و انجام این اقدام شده است. می‌توان گفت آمریکا با این کار، امنیت ملی را نشانه گرفته است.

پدر شهیدان کمالی مقدم بیان کرد: مسئله اسلام و اجرای دستورات آن در همه زمینه‌ها و همچنین اقتدار در ایران، ریشه همه دشمنی‌ها آمریکا با ایران است.

کمالی مقدم با اعلام حمایت از پلیس ایران، خاطرنشان کرد: پلیس ایران چون پلیس جمهوری اسلامی و اقدامات انقلابی دارد موردحمایت همه ملت ایران است. امکان ندارد که فردی در ایران باشد و شاهد امنیت هم باشد ولی پشتیبان پلیس نباشد.

شهیدان احمد و محمد کمالی مقدم به ترتیب در سال 61 و در سال 62 در جاده اهواز -خرمشهر به شهادت رسیدند.

انتهای پیام/


 

https://newsromm.dana.ir/1612754
ارسال نظر
نظرات