شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 12:11 منتشر شده در مورخ: 1399/03/06 شناسه خبر: 1612690
عضو تیم ملی کیک بوکسینگ واکو جمهوری اسلامی ایران:

تحریم نیروی انتظامی نشان دهنده هراس آمریکا از امنیت ایران است

تحریم نیروی انتظامی نشان دهنده هراس آمریکا از امنیت ایران است
مهلا نقیب زاده گفت: معتقدم تنها دلیل آمریکا از تحریم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، ترس و واهمه آنها از امنیت کشورمان است که توسط نیروهای زحمتکش انتظامی صورت می گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهلا نقیب زاده در گفتگو با راه آرمان؛ با اشاره به تحریم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران توسط آمریکا گفت: ما مردم ایران که از قشرهای مختلف جامعه هستیم نه تنها هیچ ترسی از تحریم های جدید ترامپ و دولت آمریکا نداریم بلکه خوشحال هستیم.

عضو تیم ملی کیک بوکسینگ واکو جمهوری اسلامی ایران تأکید کرد: آمریکا باید بداند که این گونه تحریم‌ها مانند تحریم های دیگر، هیچ خللی در عزم جدی مردم در مبارزه علیه سیاست‌های خصمانه این دولت ندارد.

وی بیان کرد:  تحریم های جدید علیه نیروی انتظامی کشورمان نشان می دهد که این نیرو امروز در راه درست دفاع از ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی حرکت می کنند؛ همان گونه که شاهد هستیم این نیروی قدرتمند  جان خود را برای ایجاد امنیت و توسعه کشور در دست گرفته است و این مسئله نشان می دهد که ما در مسیر درست حرکت می کنیم.

نقیب زاده تصریح کرد: کاش آمریکا زمانی که جمهوری اسلامی ایران را متهم به نقض حقوق بشر و کشتار می کند، نگاهی به عملکرد و رویکرد خود می انداخت.

عضو تیم ملی کیک بوکسینگ واکو جمهوری اسلامی ایران خاطر نشان کرد: معتقدم تنها دلیل آمریکا از تحریم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، ترس و واهمه آنها از امنیت کشورمان است که توسط نیروهای زحمتکش انتظامی صورت می گیرد.

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1612690
ارسال نظر
نظرات