شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 09:17 منتشر شده در مورخ: 1399/03/06 شناسه خبر: 1612662
نماینده منتخب رفسنجان و انار در مجلس یازدهم:

تحریم نیروی انتظامی نشان از عجز و شکست آمریکا است/ اولین گام در مجلس یازدهم تشکیل «اتاق اقدام علیه آمریکا» خواهد بود

تحریم نیروی انتظامی نشان از عجز و شکست آمریکا است/ اولین گام در مجلس یازدهم تشکیل «اتاق اقدام علیه آمریکا» خواهد بود
حسین جلالی گفت: آمریکا پس از آنکه از منطقه رانده و هیبت این دولت توسط انقلاب اسلامی شکسته شده است، قدرت پوشالی اش فرو ریخته است؛ بنابراین تحریم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران نشان از دست و پا زدن، ضعف و شکست این دولت است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام و المسلمین حسین جلالی در گفتگو با راه آرمان؛ با اشاره به تحریم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران توسط آمریکا و بیان اینکه ملاک و معیار دشمن ضعیف این است که دشمنی خود را آشکار می کند، گفت: تحریم نیروی انتظامی نشان از عجز و ضعف آمریکا است.

نماینده منتخب مردم رفسنجان و انار در مجلس یازدهم ادامه داد: آمریکا پس از آنکه از منطقه رانده و هیبت این دولت توسط انقلاب اسلامی شکسته شده است، قدرت پوشالی اش فرو ریخته است؛ بنابراین تحریم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران نشان از دست و پا زدن، ضعف و شکست این دولت است.

وی با بیان اینکه امروز آمریکا به عنوان شیطان بزرگ در بن بست قرار گرفته است، تصریح کرد: اقداماتی که این دولت انجام می دهد و تحریم نیروی انتظامی ایران به منظور حفظ قدرت پوشالی و کاذب خود است؛ اما این اقدام در واقعیت ضعف و عجز آمریکا را نشان می دهد.

حجت الاسلام و المسلمین جلالی با اشاره به شیوع کرونا در آمریکا و تحولات جدید در این کشور اظهار کرد: اقدامات اتخاذ شده توسط آمریکایی ها علائمی است به منظور برقراری ارتباط، چرا که انتخابات ریاست جمهوری این کشور در دیماه برگزار خواهد شد.

نماینده منتخب مردم رفسنجان و انار در مجلس یازدهم با تأکید بر اینکه آمریکایی ها می دانند که فشار تحریم بر جمهوری اسلامی ایران جواب نمی دهد، عنوان کرد: در ماه های مهر و آبان فشار آمریکا علیه ایران کاهش پیدا خواهد کرد؛ چرا که ترامپ و جوی بایدن برای رأگیری نیاز به ایران دارند و می خواهد نظر جمهوری اسلامی ایران را جلب کنند.

وی اظهار کرد: آمریکایی ها با تحریم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران می خواهند بازی درآورند تا بتوانند ما را پای میز مذاکره بکشانند و از سوی دیگر می دانند که کسی پای میز مذاکره نخواهد آمد.

حجت الاسلام و المسلمین جلالی بیان کرد: در مجلس یازدهم اولین اقدامی که اتخاذ خواهد شد این است که اتاق اقدام علیه آمریکا تشکیل خواهیم داد تا بتوانیم رفتار این دولت را رصد و بحران ها را مدیریت کنیم.

نماینده منتخب مردم رفسنجان و انار در مجلس یازدهم با بیان اینکه آمریکا در حال فرو ریختن است و طرح و برنامه ای ندارد، خاطر نشان کرد: تحریم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران که امنیت داخلی یک کشور را تأمین می کند؛ پیامدی جز عجز آمریکایی ها ندارد که این دولت به دلیل ضعف خود دست به چنین اقدامی زده است.

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1612662
ارسال نظر
نظرات