شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 15:19 منتشر شده در مورخ: 1399/03/05 شناسه خبر: 1612557
منتخب مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی:

پلیس الفبای امنیت هر کشوری است

پلیس الفبای امنیت هر کشوری است
مصطفی طاهری،منتخب مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: تحریم نیروی انتظامی عمق کینه آمریکا را نسبت به جمهوری اسلامی و مردم ایران نشان می‌دهد چرا که پلیس الفبای امنیت هر کشوری است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مصطفی طاهری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: دشمنی آمریکا با مردم ایران از دیرباز بوده است و تلاش کرده است تا به شکل‌های مختلف این دشمنی را ثابت کند.

 
وی با بیان اینکه تحریم‌ها جزو لاینفک دشمنی آمریکا علیه مردم ایران محسوب می‌شود، افزود: طی 40 سال گذشته تحریم‌های مختلفی از سوی آمریکا بر علیه ایران تحمیل شده است.
 
این مسئول بیان داشت: تحریم شخصیت‌ها، مسئولان سیاسی اقتصادی، امنیتی و نهادها از برنامه های آمریکا علیه نظام اسلامی بوده است و امروز هم در تحریم نیروی انتظامی این عداوت و دشمنی آشکار شد.
 
منتخب مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تحریم‌های آمریکا تاثیری در اراده ملت ایران ندارد، افزود: تحریم نیروی انتظامی به عنوان تامین کننده امنیت مردم، عمق کینه و دشمنی آمریکا را نسبت به نظام اسلامی نشان می‌دهد.
 
طاهری بیان داشت: پلیس الفبای امنیت هر کشوری است و تحریم آن اثری در کار نیروهای انتظامی و پلیس نخواهد داشت.
 
وی گفت: آمریکا همواره در حال توطئه چینی علیه نظام اسلامی و این بار هم دشمنی خود را با تحریم پلیس به عنوان تامین کننده امنیت هر کشوری، نشان داد.
 
انتهای پیام/
https://newsromm.dana.ir/1612557
ارسال نظر
نظرات