شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 13:47 منتشر شده در مورخ: 1399/03/05 شناسه خبر: 1612525
مدیر میراث فرهنگی رشتخوار خبر داد؛

کشف دو شی تاریخی در رشتخوار

کشف دو شی تاریخی در رشتخوار
کاظم کامیاب مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی رشتخوار از ڪشف دو شی تاریخی از منزل یک متهم دارای پرونده قضایی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ کاظم کامیاب مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی رشتخوار در گفت و گو با صبح توس؛ با اشاره به کشف دو شی تاریخی در این شهرستان، گفت: این  دو شی تاریخی توسط پلیس آگاهی شهرستان رشتخوار از منزل متهمی که پرونده قضایی داشت، کشف گردید.


کامیاب افزود: طبق هماهنگی و تعامل انجام شده با همکاران نیروی انتظامی شهرستان این اشیاء که شامل یک عدد پیه سوز و یک عدد ظرف فلزی می باشد، جهت کارشناسی به اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی رشتخوار تحویل گردید.

وی در ادامه افزود: این اشیاء جهت آسیب شناسی، آفت زدایی، پاڪسازی، مرمت و ڪارشناسی به اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان ارسال گردید و پرونده این متهم جهت سیر مراحل قضایی تحویل مقامات قضایی شهرستان شد.

مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان رشتخوار تصریح کرد: « طی پیگیرهای لازم اشیاء تاریخی کشف شده پس از اقدامات مرمتی در خانه موزه قرائی رشتخوار به نمایش گذاشته می شود.»

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1612525
ارسال نظر
نظرات