شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 11:16 منتشر شده در مورخ: 1399/03/05 شناسه خبر: 1612520
منتخب مردم شیراز در مجلس یازدهم:

رئیس مجلس آینده ظرفیت قوه مقننه را برای شعار سال به کار گیرد

رئیس مجلس آینده ظرفیت قوه مقننه را برای شعار سال به کار گیرد
منتخب مردم شیراز در مجلس یازدهم گفت: رئیس مجلس آینده باید فردی باشد که معتقد به جهش تولید باشد و ظرفیت قوه مقننه را برای تحقق شعار سال به کار گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جعفر قادری منتخب مردم شیراز در مجلس یازدهم گفت:‌رئیس مجلس آینده باید فردی باشد که به شعار جهش تولید اعتقاد و به سازوکار آن آشنا باشد.

وی افزود: علاوه بر این رئیس مجلس آینده باید فردی باشد که در حوزه تولید کار کرده باشد و زیر و بم کار را در این حوزه بداند.

منتخب مردم شیراز در مجلس یازدهم اظهار داشت: رئیس مجلس آینده باید ضمن حفظ اقتدار مجلس تعامل با سایر قوا و ارکان نظام را در دستور کار خود قرار دهد و از ظرفیت‌های آنها برای پیشرفت و بهبود کشور استفاده کند.

قادری خاطرنشان کرد: علاوه بر این رئیس مجلس آینده باید عرصه را برای نمایندگان باز کند تا نمایندگان بتوانند در شرایط مساعدتری به انجام کار تقنینی و نظارتی خود به نحو بهتر بپردازد.

وی افزود:‌در حوزه تقنینی باید موانع بر سر راه تولید در کشور را برداشته و زمینه را برای مشارکت بخش خصوصی با اصلاح قوانین فراهم شود.

منتخب مردم شیراز در مجلس یازدهم اظهار داشت:‌در حوزه نظارتی باید به دور از حاشیه‌ها و حواشی و مشکلات از مجلس به انجام وظایف نظارتی خود بپردازد و از ابزارهایی همچون سؤال، تذکر و ... در جای مناسب استفاده کند.

قادری خاطرنشان کرد: با توجه به ترکیب مجلس آینده رئیس دوره بعد با اکثریت آرا انتخاب خواهد شد و انشالله از رای بالایی برخوردار خواهد بود چون رای بالا برای اقتدار رئیس مجلس لازم است.

وی در پایان گفت: ‌امیداریم دولت آینده دولتی جوان، کاری و کارآمد باشد و در تعامل با مجلس یازدهم مشکلات موجود در کشور را حل کند.

منبع: فارس

انتهای پیام/

 

https://newsromm.dana.ir/1612520
ارسال نظر
نظرات