شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 10:00 منتشر شده در مورخ: 1399/03/05 شناسه خبر: 1612485
مدیرکل تعزیرات کرمانشاه خبر داد

تشکیل بیش از ۱۸۰۰ پرونده تخلف در کرمانشاه

تشکیل بیش از ۱۸۰۰ پرونده تخلف در کرمانشاه
قهرمان شاهی گفت : بیش از ۱۸۰۰ پرونده تخلف طی ۲ ماه گذشته در این استان تشکیل شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ قهرمان شاهی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  اظهار داشت: در ۲ ماه گذشته ۱۸۹۹ پرونده تخلف در بخش‌های کالا و خدمات، قاچاق کالا و ارز و بهداشت و درمان تشکیل شده که ارزش جرایم آنها به ۱۲۵ میلیارد و ۲۴۶ میلیون ریال رسیده است.

وی افزود: تنها در فروردین ماه ۲۶۸ پرونده تخلف کالا و خدمات به ارزش یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال جریمه، ۸۰ پرونده قاچاق کالا و ارز با ۲۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال جریمه و ۶۵ پرونده تخلف بهداشت و درمان به ارزش ۱۳۷ میلیون ریال جریمه تشکیل شده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه تصریح کرد: در اردیبهشت شاهد افزایش ۳ تا ۴ برابری تشکیل پرونده‌های تخلف در بخش‌های مختلف بودیم.

شاهی گفت: در بخش کالا و خدمات یک هزار و ۸۳ پرونده تخلف به ارزش ۹ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال، در بخش قاچاق کالا و ارز ۲۳۹ پرونده با ۸۹ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال جریمه و در بخش بهداشت و درمان ۱۶۴ پرونده تخلف بهداشتی با ۲۲۰ میلیون ریال جریمه تشکیل شده است.

این مسئول خاطرنشان کرد: مجموع جرایم پرونده‌های تخلف در فروردین ماه ۲۵ میلیارد و ۶۲۶ میلیون ریال و در اردیبهشت ماه ۹۹ میلیارد و ۶۲۰ میلیون ریال بوده است.

وی افزود: بیشترین تخلفات مشاهده شده در بخش کالا و خدمات شامل عدم درج قیمت، عدم صدور فاکتور و گرانفروشی بوده است.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه بیان کرد: در حال حاضر به طور جدی بازرسی از نانوایی‌ها به منظور رسیدگی به کیفیت پخت نان و رعایت موازین بهداشتی در دستور کار قرار دارد.

 

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1612485
ارسال نظر
نظرات