شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 12:23 منتشر شده در مورخ: 1399/03/04 شناسه خبر: 1612396
سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق اعلام کرد؛

آمادگی ایران برای انتقال تجربیات حوزه حمل و نقل به عراق

آمادگی ایران برای انتقال تجربیات حوزه حمل و نقل به عراق
سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق با وزیر حمل‌ونقل این کشور دیدار و بر آمادگی شرکت‌‌های ایرانی برای انتقال تجربیات خود در حوزه راه‌ و حمل‌ونقل به عراق تأکید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ «ایرج مسجدی» سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق در دیدار با «ناصر حسین الشبلی» وزیر حمل و نقل این کشور تاکید کرد که شرکت‌های ایرانی آماده انتقال دانش و تجربیات خود در حوزه راه و حمل‌و نقل به عراق هستند.

مسجدی در این دیدار با تبریک انتخاب الشبلی به سمت وزیر حمل و نقل در دولت «مصطفی الکاظمی» ابراز امیدواری کرد که دوره جدید شاهد گسترش و تقویت همکاری‌ها در بخش راه و حمل‌و نقل به عنوان موتور توسعه اقتصادی دو کشور باشد.

طبق گزارش شبکه العالم، مسجدی با اشاره به دستاوردها و موفقیت‌های کشورمان در حوزه راه و حمل‌و نقل آمادگی شرکت‌های جمهوری اسلامی ایران برای انتقال و ارایه تجربیات به کشور همسایه دوست و برادر عراق را اعلام کرد.

الشبلی، وزیر حمل‌و نقل عراق نیز در این دیدار از پیشنهادهای سفیر جمهوری اسلامی ایران استقبال و قدردانی کرد.

وی گفت که همه تلاش‌های خود برای گسترش پیوندهای دو کشور به ویژه در زمینه های راه و حمل‌و نقل به کار خواهد گرفت و طرح‌های مختلف میان ایران و عراق را پیگیری می‌کند.

ایران و عراق دارای یک هزار و ۴۰۰ کیلومتر مرز مشترک از طریق استان‌های مختلف هستند و همین موضوع زمینه همکاری‌های حمل‌و نقل بین دو کشور را فراهم کرده است.

 

انتهای پیام/

 

https://newsromm.dana.ir/1612396
ارسال نظر
نظرات