شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 09:53 منتشر شده در مورخ: 1399/03/04 شناسه خبر: 1612337
پژمانفر:

دولت برای سال تحصیلی پیش رو برنامه‌ریزی دقیق داشته باشد/ ستاد مبارزه با کرونا برنامه روشنی ندارد

دولت برای سال تحصیلی پیش رو برنامه‌ریزی دقیق داشته باشد/ ستاد مبارزه با کرونا برنامه روشنی ندارد
یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: دولت در حوزه آموزش و پرورش باید برنامه ریزی لازم را برای سال تحصیلی پیش رو داشته باشد؛ وقتی باید به ناچار ظرفیت کلاس ها را کاهش دهیم پس باید با برنامه ریزی اقدام دقیقی دراین باره اتخاذ شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نصرایله پژمانفر در پاسخ به این سوال که چقدر ضروریست مردم در شرایط کنونی و در روزهای تعطیل پیش رو از سفرهای غیرضروری اجتناب کنند گفت: لازم است در این موضوع مراقبت های لازم را مورد توجه قرار دهیم تا شیوع کروناویروس روند کاهشی داشته باشد، مردم باید به این همراهی که تا امروز داشته اند ادامه بدهند.
 

وی افزود: اما من اشکال را در مردم نمی‌بینم چرا که مردم در این مدت با جدیت همراهی لازم را داشته و موارد بهداشتی را رعایت کردند. امروز موضوع مورد ایراد برنامه ریزی و عدم ارائه یک برنامه منظم در ارتباط با موضوع است.

این عضو کمیسیون فرهنکی مجلس بیان کرد: تصمیمات سینوسی و غیرقابل دفاع که گاهی جانب افراط داشت و گاهی جانب تفریط، موجب شد مقداری از اعتماد مردم به تصمیم گیران این حوزه کاهش پیدا کند.

پژمانفر ادامه داد: از روز نخست میدانستیم نمی توانیم همه مشاغل را تعطیل کنیم اما یک روز تصمیم می گیرند مشاغل فعالیت کنند و یک روز تصمیم می‌گیرند از بازگشایی مشاغل جلوگیری کنند؛ اکنون در حوزه آموزش و پرورش باید برنامه ریزی لازم را برای سال تحصیلی پیش رو داشته باشند؛ وقتی باید به ناچار ظرفیت کلاس ها را کاهش دهیم پس باید با برنامه ریزی اقدام دقیقی دراین باره اتخاذ شود.

وی‌ در پایان اضافه کرد: رفتار مسئولین به خصوص رفتار ستاد مبارزه با کرونا دچار روزمرگی است بدون اینکه حتی یک برنامه روشن در این حوزه داشته باشند؛ این امر باعث کاهش اعتماد مردم می شود ولی به هر جهت باید از مردم خواهش کرد که همراهی خود را در این حوزه ادامه دهند.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

 

https://newsromm.dana.ir/1612337
ارسال نظر
نظرات