شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 16:40 منتشر شده در مورخ: 1399/03/03 شناسه خبر: 1612201
فرمانده انتظامی مازندران خبر داد؛

آمادگی پلیس مازندران برای برقراری امنیت نظم و تعطیلات عید فطر/محدودیت‌های ترافیکی تا 10 خرداد ادامه دارد

آمادگی پلیس مازندران برای برقراری امنیت نظم و تعطیلات عید فطر/محدودیت‌های ترافیکی تا 10 خرداد ادامه دارد
سردار مرتضی میرزایی از آمادگی 100 درصدی پلیس برای برقراری نظم و امنیت ترافیکی، انتظامی و امنیتی در تعطیلات عید سعید فطر در سطح استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، سردار مرتضی میرزایی طی گفت و گویی ضمن تبریک عید سعید فطر و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مسلمان و مهمانان ماه خدا، گفت: در ماه رمضان درهای رحمت خداوند گشوده شد.

وی با اشاره به تعطیلات پیش رو به مناسبت عید فطر از آمادگی 100 درصدی پلیس استان در راستای برقراری نظم و امنیت ترافیکی، انتظامی و امنیتی در سطح محورهای مواصلاتی، شهرها، تفرجگاه ها و سواحل دریا خبر داد.

فرمانده انتظامی استان مازندران با تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی و طرح فاصله گذاری اجتماعی در زمان سفر به استان مازندران از سوی هموطنان و شهروندان، گفت: اجرای طرح‌های امنیتی، انتظامی، ترافیکی و اجتماعی در طرح‌های چهارگانه جاده، شهر، جنگل و دریا در ایام تعطیلات پیش رو و تعطیلات تابستان از اولویت برنامه پلیس در سال جاری است.

میرزایی با اشاره به افزایش حجم تردد خودروها در محورهای مواصلاتی استان به ویژه سه محور اصلی"هراز، کندوان و سوادکوه" از اعمال محدودیت‌های ترافیکی در این محور ها از روز چهارشنبه 31 اردیبهشت ماه تا روز شنبه 10 خردادماه خبر داد.

وی به رانندگان وسایل نقلیه و مسافرانی که استان مازندران را مقصد سفر خود انتخاب کرده اند، توصیه کرد: با توجه به افزایش بار ترافیکی در محورهای مواصلاتی و محورهای بین شهری به ویژه در شهرستان‌های توریستی استان با صبر و حوصله بیشتری رانندگی و از شتاب زدگی و عجله در رانندگی جدا خودداری کنند.

فرمانده انتظامی استان مازندران به شهروندان توصیه کرد قبل از سفر برای پیشگیری از سرقت منزل، نکات ایمنی، حفاظتی و مراقبتی را رعایت کنند.

میرزایی با اشاره به برخی محدودیت‌ها در طرح فاصله گذاری اجتماعی و عدم ارائه خدمات از سوی مراکز پذیرایی و اقامتی بین راهی بر پیش بینی غذا و آذوقه مورد نیاز تاکید کرد و افزود: در صورت عدم پیش بینی غذا و ضرورت استفاده از این مراکز از حضور در واحد های پذیرایی فاقد مجوز فعالیت خودداری کنند.

وی با اشاره به افزایش بار ترافیکی در محورهای مواصلاتی به رانندگان وسایل نقلیه و مسافران توصیه کرد: قبل از سفر از طریق رسانه‌های دیداری و شنیداری به ویژه صدا وسیما از وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌ها و محدودیت‌های ترافیکی اطلاع حاصل کرده و سفر خود را مدیریت کنند.

میرزایی به توصیه های مسئولان بهداشتی و ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا در خصوص تعطیلات پیش رو اشاره و به مسافران توصیه کرد: در زمان حضور در پارک ها، بوستان ها و سواحل دریا نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی و طرح فاصله گذاری اجتماعی اقدام کنند و توصیه های بهداشتی را جدی بگیرید.

فرمانده انتظامی مازندران به بروز برخی ناهنجاری های اجتماعی، اخلاقی و جرایم به ویژه سرقت در این ایام با توجه به افزایش حجم سفرها اشاره و به شهروندان و مسافران توصیه کرد: در زمان سفر همواره مراقب وسایل شخصی و باارزش خود باشند و با رعایت نکات ایمنی بسترهای بروز جرم را کاهش و پلیس را در پیشگیری ومقابله با جرایم یاری کنند و در صورت بروز هرگونه مشکلات انتظامی و ترافیکی مراتب را سریعاً به پلیس 110 اطلاع دهند.

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1612201
ارسال نظر
نظرات