شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 14:13 منتشر شده در مورخ: 1399/03/03 شناسه خبر: 1612149
پیشکسوت دفاع مقدس:

امروز تفکر حاج قاسم در قدس «هل من ناصر» می‌طلبد/ آزادی خرمشهر با تمدن اسلامی رقم خورد

امروز تفکر حاج قاسم در قدس «هل من ناصر» می‌طلبد/ آزادی خرمشهر با تمدن اسلامی رقم خورد
محمدرضا صدیقی گفت: امروز اگر کمی دقت کنیم صدای خردشدن استخوان‌های صهیونیسم جهانی به واسطه تمدن ایران اسلامی را می‌شنویم و امروز تفکر شهید حاج قاسم سلیمانی در قدس "هل من ناصر" می‌طلبد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدرضا صدیقی در گفت‌وگو با  صبح قزوین؛ با اشاره به ایام گرامیداشت روز جهانی قدس و سالروز پیروزی خرمشهر در سوم خرداد 1361 اظهار کرد: قدس قبله‌گاه اولیه مسلمین است که ده‌ها سال است در چنگال خون آشامان صهیونیست اشغال شده است.

وی افزود: رژیم صهیونیستی در این سال‌ها هر جنایتی را علیه مسلمانان فلسطین و منطقه، با پشتیبانی اربابان خود و سران خودفروخته وهابیت انجام دادند.

پیشکسوت دفاع مقدس اضافه کرد: اما رژیم منحوس صهیونیستی و سردمدارانش باید بدانند که ساعت شنی نابودی آن‌ها بعد از انقلاب اسلامی شروع شده و باید انتظار محو شدن از صحنه روزگار را بکشند.

صدیقی تصریح کرد: فلسطین از آن مسلمانان است و شمشیرهای مسلمین در آینده نزدیک سر از تن دشمنان قدس جدا خواهد کرد؛ اگر دیروز در فکه و شلمچه و خرمشهر با نماینده استکبار می‌جنگیدیم؛ امروز در قنیطره و جولان با آنها درگیر هستیم.

شعار از نیل تا فرات به تاریخ پیوست

وی با بیان اینکه شعار از نیل تا فرات به تاریخ پیوست، گفت: امروز از کربلا تا قدس راهی نمانده و از جولان تا نابودی اسرائیل تنها چند قدم مانده است و همان گونه که خرمشهر توسط رزمندگان اسلام با تکیه بر خداوند و پیروی از رهنمودهای امام راحل فتح شد، به زودی شاهد آزادی قدس با همت جبهه مقاومت خواهیم بود.

پیشکسوت دفاع مقدس اذعان کرد: امروز اگر کمی دقت کنیم صدای خردشدن استخوان‌های صهیونیسم جهانی به واسطه تمدن ایران اسلامی را می‌شنویم و امروز تفکر شهید حاج قاسم سلیمانی در قدس “هل من ناصر” می‌طلبد.

صدیقی در پایان با بیان اینکه وعده الهی حق است که مستضعفین عالم بر همه زورگویان و ظالمین پیروز خواهند شد، تاکید کرد: بیش از۴۰ سال است که تمدن ایران اسلامی پنجه در پنجه استکبار و صهیونیست جهانی دارد و تا پیروزی نهایی جبهه حق، دست بردار نخواهد بود.

انتهای پیام/

 

https://newsromm.dana.ir/1612149
ارسال نظر
نظرات