شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 14:09 منتشر شده در مورخ: 1399/03/03 شناسه خبر: 1612144
رئیس ستاد نماز جمعه قزوین:

نماز "عیدفطر" با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در قزوین برگزار می‌شود

نماز "عیدفطر" با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در قزوین برگزار می‌شود
علی شفیعی شاد از برگزاری نماز "عیدفطر" با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در خیابان شهدای قزوین خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی شفیعی شاد در گفت‌وگو با صبح قزوین با اشاره به اقامه نماز عید فطر در قزوین اظهار کرد: نماز عید فطر همانگونه که طبق سنوات گذشته به صورت متمرکز برگزار می‌شد، امسال نیز همین رویکرد دنبال می‌شود تا برگزاری نماز به صورت متمرکز تا جایی که ممکن است انجام شود.

وی افزود: برنامه اقامه نمازعید فطر بنا بر اعلام رسمی از ساعت 7 صبح روز عید فطر به امامت آیت الله عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین در خیابان شهدا، مقابل مسجد جامع قزوین شروع می‌شود و در ادامه خطبه‌های نماز را خواهیم داشت.

رئیس ستاد نماز جمعه قزوین تصریح کرد: با توجه به بحث بیماری کرونا تمهیداتی به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی با برگزاری جلسات با مسئولان بهداشتی و سایر دستگاه‌های مربوطه، اندیشیده شده است.

وی عنوان کرد: براساس پروتکل‌های بهداشتی نماز عید فطر با  رعایت فاصله گذاری اجتماعی ضمن لحاظ  کردن حدود شرعی نماز برگزار می‌شود.

شفیعی شاد بیان کرد: نمازگزاران قزوینی حتما در منزل وضو گرفته و برای اقامه نماز با خود مُهر شخصی و زیرانداز به همراه داشته باشند و از دستکش و ماسک استفاده کنند.

این مقام مسئول ابراز کرد: با توجه به موضوع کرونا شهرهای مختلف دارای فضای متفاوتی هستند و اقامه نماز عید فطر در جاهای مختلفی برگزار می‌شود.

رئیس ستاد نماز جمعه قزوین تصریح کرد: با توجه به شرایط ویژه کنونی به دلیل بیماری کرونا، نماز عید فطر فقط در مصلای نماز جمعه شهرستان‌های آبیک و آوج برگزار خواهد شد و در سایر شهرها در فضای باز مساجد و خیابان‌ها اقامه خواهد شد.

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1612144
ارسال نظر
نظرات