شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 12:24 منتشر شده در مورخ: 1399/03/03 شناسه خبر: 1612079
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدونکنار خبر داد؛

توزیع 700 سبد معیشتی در مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه فریدونکنار

توزیع 700 سبد معیشتی در مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه فریدونکنار
محمد برمر از تهیه و توزیع ۷۰۰ سبد معیشتی در مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه در شهرستان فریدونکنار خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد برمر در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ از توزیع مرحله سوم کمک‌های معیشتی در رزمایش کمک مومنانه در فریدونکنار خبر داد و اظهار کرد: درزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه فریدونکنار مجموعه خوبی از پایگاه‌های بسیج، هیات‌های مذهبی، مراکز نیکوکاری، موسسات خیریه، مجامع خیرین و گروه‌های مردمی ستاد حامیان تشکیل شد تا اقدامات بسیار مطلوبی را شاهد باشیم.
 
وی با اشاره به فعالیت‌های صورت گرفته در جبهه سلامت مقابله با شیوع بیماری کرونا خاطرنشان کرد: از ابتدای شیوع بیماری کرونا در فریدونکنار بیش از ۱۵ نوع خدمت مردم این شهرستان انجام داده‌اند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدونکنار تصریح کرد: تولید ماسک، محلول، گان، دستکش، تهیه سبدهای معیشتی، غربالگری جمعیت و فاصله‌گذاری اجتماعی از جمله اقدامات صورت گرفته در جبهه سلامت بوده که در فریدونکنار انجام شده است.

برمر با اشاره به اینکه تاکنون ۶ هزار و ۴۰۰ بسته معیشتی در فریدونکنار تهیه و تحویل نیازمندان شد، گفت: پایگاه‌های بسیج، گروه مردمی حامیان، شهرداری و شورای شهر، سپاه، نمایندگی آستان قدس رضوی، کمیته امداد، بهزیستی و تشکل‌های خیرین در چندین مرحله مختلف توانستند این بسته‌های معیشتی را تهیه و به نیازمندان تحویل دهند.

وی یادآور شد: در مرحله پایانی طرح رزمایش کمک مومنانه بیش از ۷۰۰ سبد معیشتی توسط مجمع خیرین بسیج، بسیج اصناف، بسیج ادارات و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) استان مازندران تهیه و تحویل نیازمندان شد.

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1612079
ارسال نظر
نظرات