شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 05:00 منتشر شده در مورخ: 1399/03/01 شناسه خبر: 1611298
عضو مجلس ‌خبرگان رهبری:

انقلاب اسلامی مانع یهودی‌سازی فلسطین است/ هراس اسرائیل از بیداری اسلامی

انقلاب اسلامی مانع یهودی‌سازی فلسطین است/ هراس اسرائیل از بیداری اسلامی
آیت‌الله عالمی با اشاره به هراس رژیم منحوس اسرائیل از بیداری اسلامی گفت: پیروزی انقلاب اسلامی ایران مانع تحقق یهودی‌سازی فلسطین توسط رژیم صهیونیستی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ آیت‌الله حسن عالمی، عضو مجلس‌خبرگان رهبری در گفت‌و‌گو با خبرنگار صبح توس، با اشاره به اهمیت ظهور انقلاب اسلامی ایران و تاثیر آن در عدم تحقق اهداف رژیم صهیونیستی خاطرنشان کرد: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی با توجه به کوتاهی برخی از کشور‌های عربی رژیم نامشروع اسرائیل درصدد تحمیل یهودیت به تمام سرزمین فلسطین برآمد لذا پیروزی انقلاب اسلامی ایران درصد تحقق یهودی‌سازی فلسطین توسط رژیم صهیونیستی را به صفر رسانده است.

وی با بیان اینکه رژیم جعلی صهیونیستی با جدیت تمام در حال عملیاتی کردن شعار نیل تا فرات بود افزود: اسرائیل در مقابل بیداری اسلامی در کشور‌های منطقه ناشی از ظهور انقلاب‌اسلامی‌، به جد نابودی آرمان نیل تا فرات را به چشم دید، سپس رژیم صهیونیستی غزه و مناطق دیگر را به فلسطینیان بازگرداند.
آیت‌الله عالمی مقاومت پایدار فلسطینیان را ستودنی خواند و گفت: بیداری اسلامی در مردم فلسطین موجب گسترش حوزه مقاومت فلسطین شده و به معنای واقعی کلمه موجودیت رژیم اشغالگر قدس را به خطر انداخته است.

وی ضمن اشاره به هراس رژیم منحوس اسرائیل از بیداری اسلامی افزود: با اقدامی همه‌جانبه، جدی و مقتدرانه پایه رژیم پلید اسرائیل از سرزمین قدس برچیده و سرزمین اشغالی در اختیار مسلمانان، یهودیان و مسیحیان بومی قرار می‌گیرد که در این صورت رفراندوم شکل‌گیری دولت مستقل فلسطین دور از دسترس نیست.

عضو مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: حس حمایت مؤمن از مظلوم و بیزاری از ظلم با اعتقادات جامعه مسلمان در ماه مبارک رمضان در هم آمیخته شده است.

وی افزود: ماه رمضان در بین دیگر ماه‌ها از عظمت بیشتری برخوردار بوده و در بحارالانوار به عنوان اولین ماه سال یاد شده که نفس کشیدن هم در این ماه تسبیح به شمار می‌آید لذا مسلمانانی که از فضایل ماه رمضان بهره برده و روح و جسمی عاری از هرگونه ناپاکی دارند باید از آخرین جمعه ماه مبارک رمضان تمام استفاده را در دفاع از حق مظلوم کرده و در جهت از بین بردن رژیم صهیونیستی دشمن اصلی جامعه مسلمان به صورت یکپارچه و متحد در میدان حاضر شوند.

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1611298
ارسال نظر
نظرات