شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 10:46 منتشر شده در مورخ: 1399/02/27 شناسه خبر: 1609136
آیت الله کعبی در گفتگو با دانا:

روز قدس دستاورد اقتدار معنوی مسلمانان است/ رژیم صهیونیستی از طریق مقاومت نابود خواهد شد

روز قدس دستاورد اقتدار معنوی مسلمانان است/ رژیم صهیونیستی از طریق مقاومت نابود خواهد شد
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: اگر رژیم صهیونیستی با ابزار دموکراسی دچار فروپاشی نشود از طریق مقاومت نابود خواهد شد.

آیت الله عباس کعبی، عضو مجلس خبرگان رهبری در گفتگو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با بیان اینکه آرمان آزادی فلسطین و قدس، آرمان اسلام و امتی اسلامی است که باید به عنوان یک تکلیف شرعی برشمرده شود گفت: امام راحل فرمودند که روز قدس روز اسلام  و مسئله قدس و فلسطین مسئله اصلی امت اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه شعار آزادی قدس همزاد انقلاب اسلامی است تصریح کرد: پیش از پیروزی انقلاب اسلامی شعار فلسطین و قدس براساس اصول ناسیونالیستی سر داده می شد اما با پیروزی انقلاب اسلامی و شکست ناسیونالیم ، آزادی قدس به عنوان مسئله اصلی انقلاب اعلام شد.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه در 40 سال گذشته امت اسلامی همواره به آرمان قدس نزدیک تر شدند تاکید کرد: در سایه پایبندی ملت به آرمان انقلاب رژیم صهیونیستی ضعف تر و انقلاب اسلامی هر روز قوی تر شده است.

آیت الله کعبی با بیان اینکه هفته پایانی ماه مبارک رمضان دستاورد اقتدار معنوی مسلمانان است که به عنوان یک ظرفیت برای آزادی قدس به کار برده می شود عنوان کرد: مکتب اسلام و اهل بیت، مکتب عاشورا است و مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی نیز مکتب ولایت فقیه و عاشورا بود که این مکتب زنده و جاری است.

وی گفت: اگر شهید حاج قاسم سلیمانی، شهید ابومهدی المهندس و شهید عماد مغنیه و شهدای مقاومت دیگر در مسیر آزادی فلسطین به شهادت رسیدند این مکتب زنده است و جوانان در گام دوم انقلاب اسلامی به سمت تحقق آرمان آزادی فلسطین حرکت خواهند کرد.

نماینده مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: نقشه خیانت قرن ترامپ با حضور فعال در صحنه ملت مقاوم فلسطین شکست خورده و بیشتر از این شکست خواهد خورد و مقاومت در غزه و کرانه باختری شعله‌ور شده است.

آیت الله کعبی با بیان اینکه امروز اگر بر اساس دموکراسی که قاعده مقبول نظام بین الملل و آمریکا و رژیم صهیونیستی است عمل شود چیزی از رژیم صهیونیستی باقی نخواهد ماند تاکید کرد: بیش از 6 میلیون فلسطینی در سرزمین های اشغالی و تمام آوارگان فلسطینی به پایان تجاوز رژیم غاصب اسرائیل و طرد آن رای خواهند داد.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم خاطرنشان کرد: اگر رژیم صهیونیستی با ابزار دموکراسی دچار فروپاشی نشود از طریق مقاومت نابود خواهد شد.

وی با بیان اینکه امروز امت اسلامی دارای بازوهای مقتدر محور مقاومت در لبنان، عراق، ایران، یمن ، سوریه و جای جای جغرافیای جهان اسلام هستند عنوان کرد: اگر بسیج اسلامی برای آزادی قدس اعلام شود به طور قطع رژیم صهیونیستی در مواجهه با امت اسلامی شکست سنگینی خواهد خورد چنانچه رهبر معظم انقلاب و سید حسن نصرالله نیز این پیروزی را بشارت دادند.

انتهای پیام/ک 

 

 

https://newsromm.dana.ir/1609136
ارسال نظر
نظرات