شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 08:53 منتشر شده در مورخ: 1399/02/30 شناسه خبر: 1609002
سردار کوثری در گفتگو با دانا:

آرمان حاج قاسم رهایی قدس بود/ ملت های آزاده دربرابر زورگویی رژیم صهیونیستی کوتاه نخواهند آمد

آرمان حاج قاسم رهایی قدس بود/ ملت های آزاده دربرابر زورگویی رژیم صهیونیستی کوتاه نخواهند آمد
جانشین قرارگاه ثارالله سپاه گفت: مردم هیچ گاه زورگویی و جنایت رژیم غاصب صهیونیستی و همراهی تروریست های دولتی با تفکر صهیونیستی را فراموش نکرده و در برابر آن کوتاه نخواهند آمد و تا آزادی نهایی قدس این راه را ادامه خواهند داد.

«سردار اسماعیل کوثری»، جانشین قرارگاه ثارالله سپاه پاسداران در گفتگو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اشاره به اینکه آرمان شهید حاج قاسم سلیمانی آزادی قدس و رهایی قبله اول مسلمانان بود گفت: حاج قاسم به دنبال سرعت بخشیدن به مسیر رهایی قدس بود و امروز در نبود وی ملت های آزاده سرعت رسیدن به این آرمان را شدت می بخشند.

وی با اشاره به اینکه هرکس پرچم حاج قاسم را در دست گرفته باید بداند که این پرچم، همان پرچم اسلام و انقلاب است افزود: هرکس که در مسیر شهید سلیمانی قدم می گذارد باید تا سرنگونی کامل رژیم غاصب صهیونیستی دست از حرکت برنداشته و این راه را ادامه دهد.

نماینده ادوار مجلس با اشاره به اینکه جامعه جهانی فقط شعار استقلال و حقوق بشر را می دهد تصریح کرد: ملت فلسطین سالیان سال است که تحت ظلم بیداد رژیم غاصب صهیونیتی هستند اما هیچ گاه جامعه جهانی دفاعی از مردم آواره فلسطین نکرد. اینها در عمل با زور و فشار همه چیز را برای خود می خواهند و تنها به دنبال ژست حقوق بشری هستند.

کوثری با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران بر اساس مکتب رهایی بخش اسلام تا آزادی کامل قدس از حرکت نخواهد ایستاد عنوان کرد: ملت آواره شده فلسطین باید به سرزمین های خود برگردند و مانند سایر ملت ها آزادانه زندگی کنند.

جانشین قرارگاه ثارالله با بیان اینکه ملت ایران در تمام 42 سال گذشته هر سال همزمان با روز قدس فریاد مرگ بر اسرائیل سر داده و نابودی رژیم صهصونیستی از کره خاکی را خواستار شدند گفت: شاید امسال به خاطر شیوع بیماری کرونا شرایط در روز قدس متفاوت باشد اما آزادی خواهان جهان همچنان پشت علم قدس قرارگرفته و از آرمان خود کوتاه نخواهند آمد.

وی با بیان اینکه برخی جریانات تلاش می کنند آرمان قدس کم رنگ شود تاکید کرد: اینها ضعیف تر از آن هستند که بخواهند سد راه رهایی قدس و آزادی قبله اول مسلمانان شوند.

کوثری گفت: مردم هیچ گاه زورگویی و جنایت رژیم غاصب صهیونیستی و همراهی تروریست های دولتی با تفکر صهیونیستی را فراموش نکرده و در برابر آن کوتاه نخواهند آمد و تا آزادی نهایی قدس این راه را ادامه خواهند داد.

انتهای پیام/ک

https://newsromm.dana.ir/1609002
ارسال نظر
نظرات