شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 14:48 منتشر شده در مورخ: 1399/02/16 شناسه خبر: 1606294
رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج مطرح کرد؛

خیابان‌های کرج زیر پای 5 هزار و 700 تاکسی فرسوده/ تردد بدون ماسک با اتوبوس ممنوع شد

خیابان‌های کرج زیر پای 5 هزار و 700 تاکسی فرسوده/ تردد بدون ماسک با اتوبوس ممنوع شد
مجید استاد کاظمی گفت: بر اساس ابلاغیه به رانندگان بخش های خصوصی و ملکی، تمامی مسافران و راننده ها باید در اتوبوس از ماسک استفاده کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از تیتریک، رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج ظهر امروز سه شنبه به ابلاغیه اجباری شدن استفاده از ماسک در اتوبوس های کرج اشاره کرد و در جمع خبرنگاران گفت: روز گذشته ابلاغیه این موضوع به تمامی رانندگان اتوبوس های خصوصی و ملکی ابلاغ شد.

مجید استاد کاظمی با اشاره به اینکه تمامی مسافران و راننده ها باید در اتوبوس ها از ماسک استفاده کنند، افزود: اگر چه در حال حاضر اجباری برای استفاده از ماسک در تاکسی ها وجود ندارد اما شهروندان کرجی لازم است در جهت حفظ سلامت خود در برابر کرونا از ماسک استفاده کنند.
 
وی به فرسودگی 5 هزار و 700 تاکسی با عمر بالای 10 سال، از 12 هزار و 500 تاکسی گردشی و خطی در البرز اشاره کرد و اظهار داشت: در سال های گذشته دولت با پرداخت تسهیلات 4 درصدی، رانندگان را به تعویض خودروهای فرسوده ترغیب می کرد اما این ورند با توجه به شرای کنونی دولت متوقف شده است.
 
رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج در خاتمه با اشاره به اینکه رانندگان تاکسی برای تعویض خودروی خود باید 80 میلیون تومان نقد پرداخت کنند تا از تسهیلات بهره مند شوند، خاطر نشان داشت: متاسفانه با توجه به شرایط معیشتی رانندگان در سال 98 تنها 90 راننده تاکسی کرج در طرح تعویض شرکت کردند.
 
 
انتهای پیام/
https://newsromm.dana.ir/1606294
ارسال نظر
نظرات