شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 19:19 منتشر شده در مورخ: 1399/02/15 شناسه خبر: 1606010
مدیر روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی مشهد:

نرخ کرایه اتوبوسرانی مشهد تا تابستان ثابت می‌ماند/ افزایش دوبرابری ناوگان برای هر مسیر

نرخ کرایه اتوبوسرانی مشهد تا تابستان ثابت می‌ماند/ افزایش دوبرابری ناوگان برای هر مسیر
عباس اتحادی گفت: نرخ کرایه اتوبوسرانی تا تابستان ثابت می‌ماند از این رو تاکنون هیچگونه افزایش قیمتی در تعرفه ناوگان اتوبوسرانی نداشته‌ایم و جلسات برای اعلام نرخ جدید کرایه‌ها در سه ماه‌ دوم سال تشکیل می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عباس اتحادی، مدیر روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی مشهد در گفت‌و‌گو با خبرنگار صبح توس، در رابطه با افزایش استفاده مردم از ناوگان اتوبوسرانی مشهد اعلام کرد: تعداد تراکنش‌ها از ابتدای اردیبهشت‌ماه و شروع فعالیت ناوگان اتوبوسرانی 65 هزار تراکنش در روز بود که این تعداد در حال حاضر به بیش از 130هزار تراکنش در روز رسیده است.

وی افزود: ناوگان اتوبوسرانی از ابتدای فعالیت خود با 644 دستگاه اتوبوس شروع به خدمت‌رسانی کرد که در جهت رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و کاهش زمان انتظار مسافر در جایگاه‌ها، تعداد اتوبوس‌ها را به 1125 دستگاه رساندیم.

مدیر روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی مشهد در خصوص اقدامات انجام شده برای حفظ سلامت رانندگان اتوبوسرانی اظهار کرد: هرروزه با توزیع محلول ضدعفونی‌کننده، ماسک، دستکش و همچنین محصور کردن کابین رانندگان توسط پلاستیک مخصوص و بررسی تست کرونای رانندگان توسط ایستگاه‌های غربالگری ایجاد شده در پایانه‌ها، در حال تلاش برای جلوگیری از ابتلای این عزیزان به بیماری هستیم.

وی از ممنوعیت دریافت وجه نقد توسط رانندگان خبر داد و افزود: از ابتدای اردیبهشت‌ماه دریافت وجه نقد ممنوع اعلام شد و در صورت مشاهده، مردم می‌توانند از طریق سامانه تلفنی اداره بازرسی اتوبوسرانی به شماره33235  کد اتوبوس خاطی را اعلام کنند.

اتحادی، در رابطه با تغییر تعرفه اتوبوسرانی اعلام کرد: نرخ کرایه اتوبوسرانی تا تابستان ثابت می‌ماند ازاین‌رو تاکنون هیچ‌گونه افزایش قیمتی در تعرفه ناوگان اتوبوسرانی نداشته‌ایم و جلسات برای اعلام نرخ جدید کرایه‌ها در سه ماه‌ دوم سال تشکیل می‌شود.

وی در ادامه ضمن تقدیر از همکاری مردم در رعایت قانون فاصله گزاری اجتماعی افزود: از مردم خواهشمندیم از نشستن در محل‌های نشانه گذاری شده در ایستگاه‌ها و اتوبوس‌ها بپرهیزند و حتماً هنگام استفاده از خدمات اتوبوسرانی از ماسک استفاده کرده و در صورت ازدحام جمعیت در اتوبوس‌ها از اتوبوس بعدی استفاده نمایند.

انتهای پیام/

 
https://newsromm.dana.ir/1606010
ارسال نظر
نظرات