شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: دین و اندیشه
ساعت: 11:01 منتشر شده در مورخ: 1399/02/02 شناسه خبر: 1601609
حجت‌الاسلام حسین‌آبادی در گفت‌وگویی مطرح کرد:

ویژه برنامه‌های مسجد مقدس جمکران در ایام ماه مبارک رمضان/برگزاری پویش «همدلی، گامی به سوی جامعه مهدوی»

ویژه برنامه‌های مسجد مقدس جمکران در ایام ماه مبارک رمضان/برگزاری پویش «همدلی، گامی به سوی جامعه مهدوی»
معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران گفت: مسجد مقدس جمکران با توجه به ضرورت قطع زنجیره بیماری کرونا همانند ایام نوروز و ماه مبارک شعبان تا اطلاع ثانوی حضور مردم و مستفیضان را در خود نخواهد داشت و برنامه‌های این مسجد از طریق شبکه رسانه ملی به سمع و نظر علاقه‌مندان خواهد رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جت‌الاسلام والمسلمین یاسین حسین آبادی معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران در گفت‌وگو با میزان پیرامون برنامه‌های این مسجد مقدس در ایام ماه مبارک رمضان گفت: مسجد مقدس جمکران با توجه به ضرورت قطع زنجیره بیماری کرونا همانند ایام نوروز و ماه شعبان، تا اطلاع ثانوی حضور مردم و مستفیضان را در خود نخواهد داشت و برنامه‌های این مسجد از طریق شبکه‎‌های رسانه ملی به سمع و نظر علاقه‌مندان خواهد رسید.


وی با اعلام ویژه برنامه‌های ماه مبارک رمضان در مسجد جمکران ابراز کرد: در شب‌های ایام ماه مبارک رمضان برنامه‌های مناجات خانی دعای افتتاح از ساعت ۱۲ تا یک بامداد برگزار می‌شود که از طریق رسانه ملی در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

ویژه برنامه‌های مسجد مقدس جمکران در ایام ماه مبارک رمضان/برگزاری پویش «همدلی، گامی به سوی جامعه مهدوی»
حسین آبادی پیرامون انتخاب «دعای افتتاح» در مناجات خوانی شب‌های رمضان بیان کرد: انتخاب «دعای افتتاح» در مناجات خوانی شب‌های ماه رمضان از مسجد جمکران بدان لحاظ در دستور کار قرار گرفت که به عنوان یکی از اعمال مهم در شب‌های ماه رمضان محسوب می‌شود از سوی دیگر این دعای پر فضیلت یکی از دعا‌های مورد توجه «امام زمان (عج)» است.

وی پیرامون مسابقه «دعای افتتاح» در مسجد مقدس جمکران اظهار کرد: در ایام ماه مبارک رمضان همزمان با قرائت دعای افتتاح مسابقه‌ای نیز با همین عنوان برگزار می‌شود، علاقمندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر به آدرس پایگاه اینترنتی مسجد مقدس جمکران jamkaran.ir مراجعه کنند و در این مسابقه شرکت نمایند.

حسین آبادی به برنامه‌های دیگر مسجد مقدس جمکران در ماه مبارک رمضان اشاره و اظهار کرد: یکی از برنامه‌های مسجد جمکران، ترتیل خوانی قرآن در هنگام سحر است که از شبکه قرآن به صورت مستقیم پخش خواهد شد و علاقمندان می‌توانند از آن استفاده نمایند.

وی در مورد برنامه‌ شب‌های قدر در مسجد جمکران ابراز کرد: برنامه‌ شب‌های قدر امسال به علت وجود بیماری کرونا از طریق تلویزیون برای علاقمندان پخش خواهد شد و در این برنامه‌ها علاوه بر سخنرانان از مادحین نیز استفاده خواهد شد.

وی به برنامه‌های قرارگاه مسجد جمکران اشاره و اظهار کرد: قرارگاه مسجد جمکران با هدف حرکت بسوی تحقق جامعه مهدوی و لبیک به توصیه مقام معظم رهبری پیرامون گسترش مواسات، همدلی و کمک مومنانه به نیازمندان اقدام به برگزاری پویش «همدلی، گامی به سوی جامعه مهدوی» نموده و رویکردی از جنس همدلی و کمک مومنانه را در دستور کار خود قرار داده است.

ویژه برنامه‌های مسجد مقدس جمکران در ایام ماه مبارک رمضان/برگزاری پویش «همدلی، گامی به سوی جامعه مهدوی»
حسین آبادی پیرامون طرح و پروژه دیگر مسجد جمکران برای کمک به مستضعفین خاطرنشان کرد: طرحی با عنوان پروژه گوشت متبرک مسجد جمکران و اهداء آن به مستضعفین کشور به اجرا گذاشته شده است، این طرح با عنوان «طرح قربانی برای امام زمان (عج)» با نیت سلامتی حضرت «ولیعصر (عج)» شکل گرفته و با کمک خیرین انشاالله ادامه پیدا خواهد کرد.

معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران خاطرنشان کرد: در همین راستا تاکنون حدود ۲ محموله تهیه و ارسال شده که محموله اول با ۲۶۰۰ بسته گوشت به شهر قم و محموله دوم با حدود ۱۰ هزار بسته گوشت با کمک موسسه «حضرت خدیجه(س)» و برنامه «سمت خدا» تهیه و به مستضعفین سراسر کشور اهدا گردیده است. کسانی که علاقه‌مند به مشارکت در طرح قربانی برای «امام زمان(عج)» هستند می‌توانند با کد #۳۱۳*۷۸۰*در این طرح سهیم شوند.

انتهای پیام/

 

https://newsromm.dana.ir/1601609
ارسال نظر
نظرات