شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 22:12 منتشر شده در مورخ: 1399/01/19 شناسه خبر: 1597435
مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان خبرداد

احتمال سرمازدگی محصولات کشاورزی زنجان بر اثر سرما/ مدیریت بحران استان زنجان در آمادگی کامل قرار داد

احتمال سرمازدگی محصولات کشاورزی زنجان بر اثر سرما/ مدیریت بحران استان زنجان در آمادگی کامل قرار داد
صفی‌الله کرامتی، مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان گفت: به کشاورزان اعلام شده است تا با روشن کردن آتش از سرمازدگی محصولات جلوگیری کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ صفی‌الله کرامتی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; اظهارداشت: جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات به پاسخ بحران با حضور اعضای ستاد به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

 
وی با بیان اینکه بارش‌هایی که از دیروز آغاز شده است تا پایان هفته ادامه دارد، افزود: تا کنون خسارتی به کشاورزان استان وارد نشده است.
 
این مسئول از اعلام آماده باش به همه اعضای استانی، شهرستانی و دهیاران خبرداد و افزود: در صورت بروز حادثه اعضای ستاد هماهنگی‌ها لازم را برای حل مشکل خواهند داشت.
 
مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان با اشاره به بارش تگرگ در یکی از شهرستان های استان، گفت: ارزیابان به این شهرستان اعزام شده‌اند تا خسارت احتمالی را برآورد کنند.
 
کرامتی گفت: فردا صبح دمای برخی نقاط استان به 3 درجه زیر صفر می‌رسد که امیدواریم این سرما تاثیری بر سردرختی‌ها و محصولات کشاورزی نداشته باشد.
 
وی بیان داشت: به کشاورزان اعلام شده است تا با روشن کردن آتش از سرمازدگی محصولات جلوگیری کنند.
 
این مسئول یادآور شد: سازمان جهاد کشاورزی استان نیز به همه کشاورزان از طریق سامانه اطلاع رسانی لازم را انجام داده است.
 
مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان با بیان اینکه و صدا و سیما، مطبوعات و خبرگزاری ها در آگاه سازی مردم تلاش می‌کنند، گفت: این اقدامات قابل تقدیر است.
 
انتهای پیام/

 

 

 

https://newsromm.dana.ir/1597435
ارسال نظر
نظرات