شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 22:07 منتشر شده در مورخ: 1399/01/19 شناسه خبر: 1597399
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل خبرداد؛

افزایش بیماران مبتلا به کرونا در اردبیل به ۶۴٨ نفر/ ۱٢٣٧ بیمار مبتلا به کرونا در اردبیل ترخیص شدند+فیلم

افزایش بیماران مبتلا به کرونا در اردبیل به ۶۴٨ نفر/ ۱٢٣٧ بیمار مبتلا به کرونا در اردبیل ترخیص شدند+فیلم
اخوان اکبری رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از افزایش بیماران مبتلا به ویروس کرونا در اردبیل به ۶۴٨ نفر خبرداد و گفت: متاسفانه تعداد قربانیان این ویروس منحوس نیز با جان باختن 3 بیمار به 110 نفر افزایش یافته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان‌ما، قدرت اخوان اکبری رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل عصر امروز در جمع خبرنگاران به تشریح آخرین وضعیت بیماران مبتلا به ویروس کرونا در استان اردبیل پرداخت و گفت:  طی ۲۴ ساعت گذشته با مثبت اعلام شدن جواب آزمایش ٢۶ نفر از بیماران، تعداد مبتلایان به ویروس کرونا به ۶۴٨ نفر افزایش یافته است که از این تعداد، ٣٣٣  بیمار در بستری هستند.

وی با بیان اینکه متاسفانه 3 نفز بیماران مبتلا به کرونا نیز طی این مدت جان خود را از دست دادن، گفت: تعداد قربانیان کرونا در استان اردبیل نیز به 110 نفر افزایش یافته است.

اخوان اکبری گفت: از آغاز بحران کرونا تاکنون 1750 نفر در بیمارستانهای استان بستری شدند که از این تعداد ۱٢٣٧ نفر بعد از درمان ترخص شدند.
 
وی به تعداد موارد سی تی اسکن مثبت در طی ٢۴ ساعت گذشته نیز اشاره کرد و گفت: از ابتدای شروع بیماری کرونا در استان روزانه بطور متوسط ١٠٠ مورد سی تی اسکن مثبت داشتیم
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از تمامی مردم عزیز استان درخواست کرد در مرحله دوم طرح غربالگری مشارکت کنند تا با شناسایی مبتلایان، و رعایت قرنطینه خانگی بتوان زنجیره کرونا در استان را قطع کرد.
 
 

انتهای پیام/

کرونا در اردبیل
https://newsromm.dana.ir/1597399
ارسال نظر
نظرات