شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 15:17 منتشر شده در مورخ: 1399/01/19 شناسه خبر: 1597180
فرمانده سپاه رشتخوار خبر داد؛

فعالیت 40 گروه جهادی در رشتخوار برای مقابله با کرونا

فعالیت 40 گروه جهادی در رشتخوار برای مقابله با کرونا
حمیدرضا نامور گفت: از ابتدای سال جدید برای پیشگیری از شیوع و گسترش ویروس کرونا، بیش از 40 گروه جهادی متشکل از 2590 جهادگر فعال به صورت مستمر عملیات گندزدایی و ضدعفونی را در مناطق مختلف شهر و روستاهای رشتخوار دنبال کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمیدرضا نامور، فرمانده سپاه ناحیه رشتخوار در گفت و گو با خبرنگار صبح توس؛ گفت: از ابتدای سال جدید در جهت پیشگیری از شیوع و گسترش ویروس کرونا، بیش از 40 گروه جهادی متشکل از 2590 جهادگر فعال به صورت مستمر عملیات گندزدایی و ضدعفونی را در مناطق مختلف شهر و روستاهای رشتخوار دنبال می‌کنند.

وی در تکمیل این مطلب، از استفاده بیش از 300 لیتر محلول مصرفی وایتکس و 14 هزار لیتر (ماده گندزدایی) در طول مبارزه با بیماری کرونا توسط گروه های جهادی اشاره کرد و افزود: کار ضدعفونی به صورت شبانه روزی و در چندین نوبت با همکاری بهورزان، بخشداری‌ها، شهرداری‌ها، دهیاران و شبکه بهداشت و درمان دنبال می‌شود.

فرمانده سپاه رشتخوار همچنین با اشاره به اینکه جهادگران بسیجی این شهرستان بیش از 25600 ماسک را در سطح رشتخوار تولید و بین مردم توزیع کردند، اظهار داشت: علاوه بر ضد عفونی و گندزدایی تعداد 3 کارگاه‌ تولیدی نیز توسط گروه‌های جهادی روزانه کار تولید 2000 ماسک را در رشتخوار انجام می‌دهند.

نامور از توزیع  850 بسته بهداشتی و 800 بسته معیشتی به کمک خیرین بین محرومان در رشتخوار نیز خبر داد و یادآور شد: به همت خیرین در رشتخوار بیش از 350 میلیون ریال در جهت تامین و رساندن بسته های بهداشتی و معیشتی به محرومان در رشتخوار جمع آوری شد. 

فرمانده سپاه رشتخواردر ادامه با درخواست و تاکید بر ماندن مردم که مهم‌ترین گام در جهت قطع زنجیره این بیماری است، گفت: مردم با رعایت توصیه‌های بهداشتی و ستاد مقابله با کرونای شهرستان اهتمام جدی داشته باشند و از سفرهای غیر ضرور در سطح شهر و روستاها و بیرون از شهر جدا خودداری کنند.

وی در پایان از تلاش‌های شبانه روزی بسیجیان، گروه‌های جهادی و همه دستگاه‌های متولی به ویژه شبکه بهداشت و درمان، نیروی انتظامی و جمعیت هلال احمر شهرستان رشتخوار تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1597180
ارسال نظر
نظرات