شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 16:53 منتشر شده در مورخ: 1399/01/18 شناسه خبر: 1597050
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:

کارهای ماندگار دوران دفاع مقدس می تواند راهگشای بسیاری از مشکلات باشد

کارهای ماندگار دوران دفاع مقدس می تواند راهگشای بسیاری از مشکلات باشد
کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت:بسیاری از کارهای ماندگار در دوران دفاع مقدس امروز می تواند راهگشای بسیاری از مسائل روزمره باشد و بازخوانی آن برای نسل جوان یک ضرورت مهم است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیارآفتاب؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی امروز در ۲۴ مین نشست گام دوم کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی با اشاره به فرا رسیدن چهلمین سالگرد دفاع مقدس گفت: برگزاری برنامه های ۴۰ مین سالگرد دفاع مقدس یک فرصت بی نظیر است که می تواند بسیاری از کارهای ماندگار در آن دوران طلایی را بازخوانی کند.

وی افزود: بسیاری از کارهای ماندگار در دوران دفاع مقدس امروز می تواند راهگشای بسیاری از مسائل روزمره باشد و بازخوانی آن برای نسل جوان یک ضرورت مهم است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به برگزاری موفق کنگره شهدای استان در سال گذشته بیان کرد: اگر بتوانیم دستگاه ها و گروه های مردمی را همانند کنگره پای کار بیاوریم می توانیم بازخوردهای مناسبی در راستای تقویت فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه داشته باشیم.

وی الگو گیری از کنگره شهدای استان را در برگزاری ۴۰ مین سالگرد دفاع مقدس یک ضرورت خواند و افزود: به برکت برگزاری کنگره شهدای استان ما در استان توانستیم ساختار و سازمان خوبی ایجاد کنیم که می توانیم با بهره گیری از این ساختار و سازمان این کار بزرگ را انجام دهیم.

کریمی ادامه داد: نیاز است یک هم افزایی در سایر مجموعه های استان مرکزی برای انجام این کار بزرگ ایجاد شود و همانگونه که توانستیم با برگزاری کنگره شهدا در سال گذشته یک کار تمیز فرهنگی انجام دهیم می توانیم امسال هم انفاق خوبی در استان رقم بزنیم.

وی با اشاره به شعار سال و ضرورت تحقق آن بیان کرد: محور کارهای امسال در سایر حوزه ها باید تحقق شعار سال که همان جهش تولید است باشد که این کار باید با استفاده از بیانیه گام دوم به تحقق برسد که کلیدی ترین مسئله سالجاری ایجاد جهش در تولید است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با تأکید بر اینکه برنامه های ۴۰ سالگی دفاع مقدس می تواند محوریت شعار سال را داشته باشد، افزود: نمایش دستاوردهای انقلاب اسلامی با محوریت شعار سال به خصوص در زمینه های اقتصادی باید در برنامه های چهل سالگی دفاع مقدس گنجانده شود.

وی ادامه داد: ارتباط جهش تولید با دستاوردهای انقلاب می تواند اتفاقات خوبی در استان رقم بزند که اینکار می تواند در برنامه های جانبی چهل سالگی دفاع مقدس گنجانده شود.

کریمی در پایان خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی در طول این چهل و یک سال دستاوردهای مهمی در حوزه های اقتصادی،معنوی،دفاعی داشته که یکی از بارزترین این دستاوردها خلق روحیه شهادت طلبی و روحیه جهادگری در جامعه است که این به برکت دفاع مقدس می باشد و باید در برنامه های جانبی چهل سالگی دفاع مقدس دیده شود.

انتهای پیام/

 

https://newsromm.dana.ir/1597050
ارسال نظر
نظرات