شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 16:57 منتشر شده در مورخ: 1399/01/18 شناسه خبر: 1597043
فرمانده سپاه ناحیه قوچان مطرح کرد؛

تولید و توزیع بیش از ۵۲ هزار ماسک توسط بسیجیان در قوچان

تولید و توزیع بیش از ۵۲ هزار ماسک توسط بسیجیان در قوچان
فرمانده سپاه ناحیه قوچان گفت: ۶ کارگاه تولید ماسک به همت بسیج سازندگی سپاه ناحیه قوچان راه‌اندازی شده که ظرفیت تولید روزانه ۲ هزار و ۷۰۰ ماسک را دارد و تاکنون ۵۲ هزار و ۶۰۰ ماسک تولید و توزیع کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس؛ علی زرقانی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین اقدامات انجام شده سپاه ناحیه قوچان در مقابله و مهار کرونا، گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا قرارگاه زیستی مقابله با ویروس در سطح ناحیه تشکیل و به تبع ۷۵ قرارگاه زیستی در حوزه‌های مقاومت و ۲۰۹ قرارگاه در سطح پایگاه‌های بسیج با مأموریتی مشخص تشکیل شدند.

وی یکی از اقدامات سپاه و بسیجیان این شهرستان را راه‌اندازی ۱۷۰ تیم ضدعفونی معابر شهری و روستایی دانست و خاطرنشان کرد: ۸۵۶ نفر در این تیم‌های ضدعفونی ۸۵ مأموریت را برای گندزدایی از سطح معابر، مکان‌های عمومی، مساجد و... انجام داده‌اند.

فرمانده سپاه ناحیه قوچان بیان کرد: تاکنون بیش از ۱۳ هزار لیتر مواد ضد عفونی تهیه شده و ۲۶ هزار و ۲۰۰ خودرو توسط دستگاه خودکار ضدعفونی وسایل نقلیه که به همت بسیج سازندگی و شهرداری در میدان مرکزی این شهر راه‌اندازی شده، ضدعفونی شده است.

زرقانی یادآور شد: ۶ کارگاه تولید ماسک به همت بسیج سازندگی سپاه ناحیه قوچان راه‌اندازی شده که ظرفیت تولید روزانه ۲ هزار و ۷۰۰ ماسک را دارد و تاکنون ۵۲ هزار و ۶۰۰ ماسک تولید و توزیع کرده است.

وی از تهیه و توزیع ۴۶۸ بسته غذایی ویژه نیازمندان شامل گوشت، برنح و دیگر اقلام مصرفی خبرداد و تصریح کرد: ۶۶ تیم رصد و ارزیابی براساس مصوبه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا اقدام به نظارت بر بازار کرده‌اند.

انتهای پیام/

 
https://newsromm.dana.ir/1597043
ارسال نظر
نظرات