شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 09:36 منتشر شده در مورخ: 1399/01/18 شناسه خبر: 1596857
معاون بهداشت و سلامت سپاه:

نیاز وزارت بهداشت به اقلام بهداشتی را برطرف خواهیم کرد

نیاز وزارت بهداشت به اقلام بهداشتی را برطرف خواهیم کرد
سردار عبداللهی گفت: بیمارستان‌هایی که به الکل و ماسک نیاز دارند نیازهای خودشان را به مجموعه سپاه اعلام کنند و ما با برنامه ریزی که داریم این وسایل را در خدمت آنها قرار می دهیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  سردار عبداللهی معاون سلامت، بهداشت و دفاع زیستی سپاه پاسداران با حضور در مراسم آغاز به کار توزیع ۱۵۰ هزار بطری محلول ضدعفونی کننده که توسط شرکت دانش بنیان HNT راه اندازی شده و توسط سپاه پاسداران و به صورت رایگان در سطح کشور توزیع می‌شود گفت: ۵۰۰ هزار بطری محلول ضد عفونی کننده که توسط این شرکت دانش بنیان تولید شده در بیمارستان‌های مختلف کشور توسط مجموعه سپاه پاسداران توزیع شده است و در روزهای آینده ۵۰۰ هزار بسته الکل دیگر نیز تولید خواهیم داشت تا نیاز بیمارستان‌ها را به الکل برطرف کنیم.

وی افزود: از طرف دیگر خط تولید ماسک N95 و 99N در روزهای آینده روزانه ۲۵۰ هزار عدد تولید خواهد شد و به شکل رایگان در اختیار کادر پزشکی و مراکز درمانی کشور قرار خواهد گرفت.

وی همچنین گفت: بیمارستان‌هایی که احتمالاً به الکل و ماسک نیاز دارند می‌توانند نیازهای خودشان را به مجموعه سپاه اعلام کنند و ما با برنامه ریزی که داریم این وسایل را در خدمت مدافعین خط اول مبارزه با کرونا قرار می‌دهیم.

سردار عبداللهی در ادامه گفت: علاوه بر الکل ۷۰ درصد به کار رفته در این محلول از گلیسرین استفاده شده تا دست‌ها نرم بشوند و مشکلی برای پوست‌های خشک به وجود نیاورند. این کار شرکت‌های دانش بنیان تا پایان کرونا به همین صورت ادامه پیدا خواهد کرد.

وی درباره میزان نیاز وزارت بهداشت نیز گفت: وزارت بهداشت نیازمندی خود را به ما اعلام کرده است و هر زمانی که نیاز داشته باشند به هر میزانی که بخواهند در اختیار آنها قرار می‌دهیم. چون یک جهاد عمومی در تولید کلان کشور رخ داده است.

منبع: مهر

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1596857
ارسال نظر
نظرات