شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 15:30 منتشر شده در مورخ: 1399/01/17 شناسه خبر: 1596675
آخرین آمار مبتلایان به ویروس کرونا در استان مرکزی؛

تعداد مبتلایان به کووید۱۹در استان مرکزی به ۱۲۷۷ نفر رسید/۸۷۰ نفر بهبود یافتند

تعداد مبتلایان به کووید۱۹در استان مرکزی به ۱۲۷۷ نفر رسید/۸۷۰ نفر بهبود یافتند
جمالیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: ▫️از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی ۳۳ مورد جدید ابتلا به کووید۱۹ در استان شناسایی شده است و به این ترتیب مجموع مبتلایان به این بیماری در استان به ۱۲۷۷ نفر رسیده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید محمد جمالیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی در گفتگو با دیارآفتاب؛ گفت: ▫️از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی ۳۳ مورد جدید ابتلا به کووید۱۹ در استان شناسایی شده است و به این ترتیب مجموع مبتلایان به این بیماری در استان به ۱۲۷۷ نفر رسیده است.

جمالیان اظهار کرد: از ۳۳ مورد جدید به این ویروس در ۲۴ ساعت گذشته، ۱۴ مورد اراک، ۱۲ مورد ساوه و زرندیه، ۱ مورد دلیجان، ۱ مورد آشتیان، ۱ مورد خمین، ۱ مورد خنداب و ۳ مورد کمیجان بوده است.

وی افزود: خوشبختانه از ابتدای شیوع بیماری در استان مرکزی  ۸۷۰ نفر از بیماران کووید۱۹ در استان بهبود یافته اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: در حال حاضر در بیمارستان های استان ۱۲۱ بیمار مبتلا به کرونا ویروس بستری هستند که خدمات تخصصی درمانی لازم را دریافت می کنند.

وی افزود:  ۱۷۱ نفر از مبتلایان به کروناویروس در منزل بستری و قرنطینه می باشند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی خاطرنشان کرد: در ۲۴ساعت گذشته تعداد ۳ نفر از هم استانی هایمان در اثر ابتلا به کووید۱۹ جان خود را از دست داده اند و بر این اساس تعداد فوتی های این بیماری ۱۱۵ نفر می باشد.

انتهای پیام/

 

https://newsromm.dana.ir/1596675
ارسال نظر
نظرات