شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 23:21 منتشر شده در مورخ: 1399/01/12 شناسه خبر: 1595510
فرمانده سپاه ناحیه بیله سوار:

رزمایش سراسری دفاع بیولوژیک در شهرستان بیله سوار برگزار می شود

رزمایش سراسری دفاع بیولوژیک در شهرستان بیله سوار برگزار می شود
سرهنگ یوسف اختری گفت: رزمایش سراسری دفاع بیولوژیک، گندزدایی و ضدعفونی معابر سطح شهرستان بیله سوار در جهت مبارزه و ریشه کن نمودن ویروس منحوس کرونا از برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ پاسدار یوسف اختری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اظهار داشت: رزمایش سراسری  دفاع بیولوژیک، گندزدایی و ضدعفونی معابر سطح شهرستان بیله سوار در جهت مبارزه و ریشه کن نمودن ویروس منحوس کرونا از برگزار می شود.

وی افزود: این رزمایش با مشارکت کلیه اعضای قرارگاه پدافند زیستی که متشکل از فرماندار و امام جمعه محترم و کلیه ادارات و سپاه ناحیه و نیروهای انتظامی و مرزبانی و بسیج و شبکه بهداشت و درمان و شهرداری است، روز پنج‌شنبه هفته جاری در تاریخ 14 فروردین به صورت همزمان با کلیه شهرهایی استان برگزار خواهد شد.

فرمانده سپاه ناحیه بیله سوار گفت: این رزمایش ساعت 10 صبح با تمام توان و ظرفیت شهرستان از جمله مشارکت کلیه ادوات کشاورزان عزیز در زمینه ضدعفونی و  و همچنین ادوات موجود در ادارات و شهرداری و گروه های جهادی بسیج از ورودی شهر آغاز و با گندزدایی کلیه معابر و کوچه های سطح شهر بیله سوار به پایان خواهد رسید.

انتهای پیام/آ

 

https://newsromm.dana.ir/1595510
ارسال نظر
نظرات